Potrzeba dodać napis

wytam

jeżeli ktoś by znalazł chwilke czasu to prosiłbym o dodanie napisu według tego tutka http://www.graffik.pl/zrlod.htm na tym obrazku obrazek8bb.th.jpg

aha napis to " Olympic Games " jedno pod drugim jakąś ładną czcionką 36 pkt i napis ma być w prawym - dolnym rogu

jeżeli ktoś by miał czas to prosze Was o pomoc

a sam nie możesz?

no właśnie nie wychodzi mi to gdybym umiał to bym chyba nie pisał

Czy ja dobrze widzę :o ? Za co to czerwone trzyma to coś niebieskie :shock: :x .

Na pewno chcesz dodać do tego ten napis? :smiley:

zagorskid tak na pewno chcę dodać do tego obrazka napis a wziąłem ten obrazek żeby było troche śmieszniej :mrgreen:

Zrobiłem ale jest tylko w formacie psd i nie moge nigdzie wrzucic

matiit to jak możesz wyślij mi na emiail barpok12@o2.pl

tyle że jak zrobiłem tak jak w tutorialu to taKIE ZAMAZANE MI WYSZłO I W KONCU ZROBILEM NORMALNA CZCIONKA moze byc?

matiit wyślij zobacze jak to będzie wyglądać najwyżej poczekam na innych

Złączono Posta : 26.02.2006 (Nie) 18:49

moja prośba jest nadal aktualna

A dlaczego ja mam nieaktywne to pole “Zaznacz/Odwrotność” ? :frowning: Pozatym to mi wychodzi w ogóle coś co nei przypomina napisu :frowning:

ford_focus żeby to mieć trzeba zaznaczyć ten napis to u mnie skutkuje nie wiem jak u innych :?

może zapisz w jakimś uniwersalnym formacie (gif, jpg, png, bmp) i dodaj napis z Painta??

jesli korzystasz z tego tutorialu tak?? bo mi tez ale nawet ciekawa rzecz wychodzi

Już mi wyszło wszystko pięknie jak jest na tej stronie opisane ;] barpok12 dzięki za tę odpowiedź ;]

mi też wychodzą jakieś piękne cuda :smiley: nie zrozumiału jest ten tutek :smiley:

Złączono Posta : 26.02.2006 (Nie) 20:12

w takim razie ford_fokus mógłbyś zrobić mi ten napis bardzo cię prosze

Złączono Posta : 26.02.2006 (Nie) 20:14

HarryPotter w paincie nie uzyskam takiego efektu :lol: