Potrzebana pomoc, java plug-in

Witam, zbyt dobrze na komputerach się nie znam wieć prosił bym userów by się ze mnie nie śmiali :smiley: . Mam Problem z Java ponieważ po formacie dysku nie mogłem chodzić po czatach, wyświetlaja mi że musze zciągnąć Jave, zrobiłem to zciągnołem Jave tylko chyba złą Java plug-in tak się nazywa. I tak po zainstalowaniu jej pokazała mi sie w panelu sterowania jest w niej pare opcji, które nie wiem do czego słuzą. Ale nadal jest problem z tym logujac na czat wyświetla mi sie informacja o braku javy. Lecz czasem moge wejść na niego. Postanowiłem zciągnać Service Pack 1, gdyż dowiedziałem że też posiada Jave, lecz tej starej Java plug-in nie da się odinstalować, przynajmiej ja nie wiem jak to zrobić. Proszę pomuście chcę żebym mógł swobodnie poruszać się po czatach bez żadnych komplikacji. Mam nadzieje że jasno sformułowałem poje pytane.

Pozdrawiam

Przed zainstalowaniem nowej javy -> Klik instalka

powinienes wywalic z rejesrtu wszystkie wpisy dotyczace starej javy,

Start/uruchom/regedit/ctrl + f/java

Pousuwaj to co wiesz ze na pewno dotyczy javy 8)

Jesli jakis problemy beda sie powtarzac, skorzystaj z Jv16 power tools

Program po polsku, pokombinuj :wink:

usuń ja z rejestru start=>regedit HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall odszukaj wpis Javy i usuń, uruchom ponownie komputer i zainstaluj Jave http://www.java.com/en/download/manual.jsp i ustaw w opcjach internetowych, zaznacz podkreślone:

opcje.jpg