Potrzebje kilka porad ( nie da sie konkretniej nazwac )

Nie da się konkretnie nazwać bo potrzebuję kilka porad, różnych, więc tak. Tutaj jest moja strona : gawroon7.ovh.org

I chciałbym zrobić tak:

Powitanie i tekst pod tym - zostawic.

Pomedzy Speedtest button i XFIRE button byl odstep ( tak jakby 3 spacje ), i żeby pod nimi byl teskt . Ale tak, że pod kazdym inny - zademonstruje.

{SPEEDTEST} {XFIRE}

tutaj jeden a tutaj

w kolumnie drugi

                     tez tak

Potem kreska to wiem ( HR ) I teraz tak:Chcialbym zeby po tej kresce bylo menu po lewej i glowny blog tak jakby po prawej. Zademonstruje:

Tutaj xfire i to co u gory

____________________

   m | strona |

   e | |

   n | |

   u | |

I zeby w tym menu pinowo umiescic te minitury : Foty psa, howarda, gawron grafiki i You Tube A na stronie glownej chcialbym zrobic lekkie akapity od lewej i od prawej ( nie w “menu” ) Bo tam dam moje video na Yt i to jak znajomego przerobilem. Tak, wiem, w sieci jest duuuużo, wręcz ogromnie duzo poradnikow itrd. Ale kazdy opisuje po kolei i znalezc wybrane “coś” - jest kompletnie niemożliwe, więc liczę, że ktoś mi pomoże tutaj, bo jeśli ktoś się zna to chwila dla niego. Tutaj wkleję co mam w index, i jak ktoś się zna to może mi zrobi " porządek " tak jak sie robi - wiecie, spacje odstępy, bo ja sie nie znam , a chce się poznac :stuck_out_tongue:

Gawron

Witam !

Moja strona xD Umieszczam tu raczej jakies pierdoly.

Pozdrawiam


* * *

Kolego:

  • stron nie robimy na zmacznikach font! Od tego służą style CSS.

  • brak znacznika zamykającego HTML.

  • brak znacznika zamykającego BODY.

  • rozmiary obrazka ustalamy jako img{width: XXX; height: XXX;}. Sposób, jaki używasz jest niezalecany.

  • brak deklaracji DOCTYPE

Radzę napisać stronę od nowa, z użyciem CSS-u.

Zajrzyj tu: http://kurshtml.boo.pl

A tak nawiasem to propagujesz piractwo na jednej z podstron.