Potrzebna pomoc ! GTA : EFLC

Witam . Gierka chodzi okey , ale mam typowy problem nie mogę zapisać stanu gry ponieważ Mam : Błąd połączenia z Games for Windows ( Windows Live ) . mając ten błąd nie mogę zapisać stanu gry i jestem w punkcie 0 . Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu .

Czytałem że może to być wina zapory systemu w tym wypadku Win 7 i proszę o ewentualny opis jak załatwić to w menu zapory . Gra oryginał , komp ma wymagania ponad wymagania gry , a strony internetowe moge przegladać normalnie - poł. bezprzewodowe . Konto windows live mam założone - na stronce internetowej loguje mnie wporządku … Pozdrawiam i Proszę o szybką pomoc. :slight_smile:

A próbowałeś utworzyć konto offline?

Konto offline nie da zapisać gry…

Spróbuj reinstalować sam GFWL, może to coś da, ewentualnie przeinstaluj grę, usuń wyjątki w zaporze (odpal Windows Defender w Panelu Sterowania i tam zobacz, czy jest, możesz też ew. samemu najpierw spróbować dodać tam) i spróbuj ponownie.

Reinstal Games For Win. nie pomógł wszędzie loguje się ok w win for games ale jak chcę zapisać grę to wpisuje ID potem kod produktu klikam zgadzam się i trwa połączenie potem połączenie zostaje przerwane i pisze wystąpił błąd w połączeniu z Windows Live lub z połączeniem sieciowym albo zaporą firewall . no i gry zapisać dalej nie mogę … w windowsie defenderze nie ma GMW.

A spróbuj wyłączyć całkiem zaporę systemu Windows.

“Konto offline nie da zapisać gry…”

Najpierw sprawdź a potem pisz prawdę a nie głupoty włączając w GFWL konto offline można zapisywać

Tak się składa, że sprawdzałem na własnej skórze, i jakoś nie chciał zapisać, krzyczał, że musi być zalogowany do GFWL.

Hitm3n - to, że czegoś nie potrafisz, to nie znaczy, że jest to niewykonalne. Tak się składa, że sam gram w tą grę i normalnie mi się zapisuje, a mam profil offline.