Potrzebna pomoc/opinia (Zasilacz)!

Hej witam jak już pisałem w poprzednich wątkach zakupiłem nowy zasilacz z wentylatorem 120mm Fortron FSP350-60HHN(85). Wcześniejsze także miałem takie duże wentylatory w zasiłkach (Tracer Higlander Silent 450 W i Tagens Radix IV-450 ) ale WDMUCHIWAŁY powietrze (i spalały się po 2-3 miesiącach). Dziś tj. o 16 włożyłem nowy zasilacz i i poczułem przed chwilą że z komputera jest WYDMUCHIWANE powietrze (sprawdziłem nawet świeczką której płomień wygiął się w drugą stronę niż komputer i niemal zgasł).

Na razie chodzi cicho i nic się nie grzeje, ale nie włączyłem jeszcze żadnej gry (tylko internet)

PS. Zasilacz jest umieszczony o góry a nie na dole (OFC wentylatorem skierowanym na dół) bo moja obudowa nie pozwala na inną opcję.

Wentylator zasilacza ma wyciągać powietrze z obudowy.

20120704191918_0.jpg

Fabrycznie każdy zasilacz jest tak skonstruowany, więc nie bardzo wiem jak poprzednie mogły działać inaczej.

jak wydmuchuje to dobrze :slight_smile:

A nawet gdyby bylo odwrotnie, nie jest to Tracer i ma różnorakie zabezpieczenia, i nie powinno mu się nic stać.

Ja rozumiem że mi się spalił Tracer, ale wychodzi na to że mój Radix IV-450 z 80+ Bronze i aPFC spalił się bo Chińczyki (made on P.R.C.) odwrotnie wiatrak zamontowali… czyli zrobiły dokładnie to co facet od autogazu kiedy założył mi odwrotnie odcięcie dopływu gazu do parownika i zamroziło mi pewnej nocy w temp -40 stopni cały silnik i spaliły się 4 cewki (dające prąd do świec) za 200 zł każda :twisted:

Caius Cosades ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.