Potrzebna pomoc przy Visual-u chyba

Siemka robie odniedawna w robocie przy tak sofcie jakimś (knapp), firma zrobiła oprogramowanie firmie takie ze trzeba z lupa po monitorze lecieć(przenośnia) , mam taką opcje ze wyszukuje mi w jednej rubryce lokalizacje pewne , i wpisujemy w filtrze M* żeby pokazało nam te lokalizacje na liście(spreadshity) ale wyskakują wszystkie i takie nie potrzebne itp… , jest taka jakaś opcja może ? żebym mógł wtym filtrze jakoś po przecinku(przenośnią bo nie wiem szukam pomocy?) czy coś w tym filtrze ustawić żeby wyszukiwał tak naprzykład

 

MA*,MC*,

 

lokalizacje na przykład pojawiają się

 

M0583874

M0987566

M8560668

MA052389     ----

MT258953      ------I żeby tylko te

MI1586863       -------było na liście widać  a nie te u góry bez myślników

MO586866       -------

 

jest jakiś sposób może ?

Visual to kombajn wspomagający programowanie, piszesz jakieś programy czy korzystasz z softu ? Jeśli to oprogramowanie firmy zewnętrznej a ty nie masz źródła to jedyne rozsądne rozwiązanie to zapytać u producenta / przeczytać jakiś manual czy help :wink:

 

Zakładając że programista tworzy w jakimś standardzie i obsługuje wyrażenia regularne, spróbuj tak:

M[A-Z]*

Albo zamiast przecinka | np [MA]|[MO]

, ale to czysty strzał ja tego programu na oczy nie widziałem, powinieneś poczytać w/w, lub na forum producenta softu, infolinii czy innego typu tworze zapytać :wink:

Korzystam z softu “zapytać u producenta / przeczytać jakiś manual czy help” miesiąc czekaja na głupiego technika albo odpowiedz żeby wgl się cos dowiedzieć w tej firmie (wszyscy zdani na siebie) mówił mi ktoś właśnie ze niby na visualu to zrobili czy cus , dzieki spróbuje w czwartek dam znać czy zadziałało Dziéki.

 

jak na f1 wchodzisz pustka nic nie ma xD

 

Zawsze możesz zrobić reklamę tego softu - przynajmniej inni się na niego nie nadzieją :wink:

wszystko próbowałem podane wyżej nic nie wypaliło , popróbuje jeszcze z “” moze cos da rade , dzieki