Potrzebna pomoc Woordpress

Witam. Zakładam stronę w woordpres i potrzebowałbym Twojej pomocy. Mam problem z utworzeniem czegoś takiego jak “ukryty post” chodzi mi o to, iż gdy jakaś osoba wchodzi na stronę np. ogłoszenia i kliknie w Button “nowy wpis” przeniesie ją do niewidocznego formularza na stronie (coś w stylu polityka prywatności). W skrócie mówiąc chcę zrobić ukryty post nie widoczny na stronie głównej. Jest taka możliwość czy za pomocą jakiegoś dodatku to ogarnę ?

1 polubienie

Bardzo prosta.
Tworzysz kategorię ukryte, kategorii ukryte nie umieszczasz na stronie głównej (w menu tez nie), a post powinien mieć swój url, który zakotwiczasz “nowy wpis”.

Ogarniasz woordpresa i jesteś chętny zarobić ? Napisz do mnie na priv bo potrzebuję takich jak Ty :wink:

Dlaczego mam wrażenie że to jest pisane przez bota i do tego jakby treści były przetłumaczone na polski język :smiley:.

Bo ja być polak i lubić tak pisać :stuck_out_tongue: nie no tak serio to piąteczek = kilka piweczek i sam wiesz jak to jest :stuck_out_tongue: Staram się pisać w miarę ale sam wiesz jak wychodzi :smiley: