Potrzebna porada dot. EMET 5.5 do konfiguracji procesu chrome.exe pracującego w izolacji / wirtualizacji, a to dzięki antywirusowi

Mam już kilka procesów skonfigurowanych z pomocą EMETA-a 5.5 (nie z wiersza komend) i w konfiguracji “maksymalnego bezpieczeństwa” udało mi się skonfigurować proces chrome.exe dla przeglądarki nie wirtualnej. Jednak moim priorytetem jest używanie zwirtualizowanej przeglądarki Chrome. A ta nie działa w wirtualizacji po potraktowaniu ją EMET-em.
Mam pytanie, czy można na tym etapie zmienić rygor z “maksymalne bezpieczeństwo” na “rekomendowane bezpieczeństwo” lub ‘“ustawienia niestandardowe” bez utraty najwyższego standardu bezpieczeństwa dla wcześniej skonfigurowanych procesów?Jeśli można, to co klikać po kolei? I najważniejsze co zaznaczyć w "kolumnach’? Na pojedynczym zaznaczeniu w kolumnie DEP w wirtualizacji nie działa. Tak samo nie działa na domyślnych ustawieniach scenariusza konfiguracji zaproponowanego przez autorów programu. Czyli trzeba by zacząć od zmiany koloru / standardu bezpieczeństwa w obszarze “System Status” z zielonego na kanarkowy poprzez wybór opcji Application Opt In lub Application Opt Out w wierszu DEP. Po restarcie skonfigurować proces chrome.exe bez “fajfki” w kolumnie DEP, ale co z pozostałymi kolumnami robić? Które można zaznaczyć żeby w wirtualizacji antywirusa Chrome chciało pracować?
Pozdrawiam
PS. Pracuję na Windows 7 x64 Profesjonalny + SP1.