Potrzebna zmiana Regulaminu forum!

Jeżeli jest tak jak pisze kolega Sebastian Szaniawski to niestety trzeba dodać stosowny zapis w regulaminie, bo ja go nie widzę niestety.

Chodzi konkretnie o ten post naszego szanownego moderatora.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16115

W związku z powyższym proponuję dodać do Regulaminu zapis

Na forum zabrania się :

Podawania linków do innych lokalizacji niż dobreprogramy.com, chyba że danego pliku nie ma w bazie naszego Vortalu.

:smiley: Bardzo dobry pomysł

Popieram lazikar 'a w 100% :smiley:

no dobra, ale jak ktoś bedzie potrzebował jakiś program to ja będę musiał przeszukiwać bazę dobreprogramy.pl a potem najwyżej podać lina do innej stronki. Tylko że zanim przeszukam to troche minie czasu.

Mi to za bardzo nie pasuje.

lazikar:

jeny, ale przesadzasz teraz, to nie jest sąd tylko internet.koniec. :o

Detektyw 997 czekałem aż ktoś zauważy bezsens tego zapisu. Chodzi dokładnie o to że była by to jakaś paranoja. Ale nie ulega wątpliwości że jak widac z postu jest inaczej w niektórych przypadkach. :?

No właśnie. :smiley:

Co do nabicia postu to tak rzeczywiście było Lazikar.

A co do drugiej części mojego postu, to był to po prostu żart. Powinieneś to “zajarzyć”, a skoro “nie zajarzyłes” to Ci o tym mówie oficjalnie i prosto.

Chyba wszystko JASNE.

Korzystając z okazji małe przypomnienie. Nie podajemy linków do stron z nielegalnym oprogramowniem nawet jeżeli sam program jest legalny. W takim wypadku proszę o podawanie bezpośredniego linka do downloadu.