Potrzebne kodeki do odpalania wszystkich filmów na win7 prof

Potrzebuje niezbędne kodeki które są niezbędnym składnikiem od odtwarzania wszystkich filmów. Np z końcówka rmvb. instalowałem real alternative ale wyskakiwał błąd. system Windows 7 Professional.Jak na razie mam zainstalowane kodeki :K-Lite Codec Pack 6.0.4 Full, FFDShow 2010.05.31. ale to za mało.

Z góry dziękuje za pomoc

rmvb odtwarzaj w VideoLAN

k-lite codec pack mega + jeżeli masz win 7 64 bit, to dodatkowo k-lite codec pack mega 64-bit i problem z głowy

http://www.codecguide.com/download_kl.htm

Z tego co się orientuję to K-Lite Codec Pack 6.0.4 Full zawiera już w sobie FFDShow - a Real Alternative 2.0.2 - to zbiór kodeków dzięki którym na 100% odtworzysz pliki . rmvb…Jak dla mnie masz bałagan z kodekami , proponuje odinstalować wszystkie kodeki które posiadasz na kompie , przeczyścić rejestr systemowy CCleaner-em , a następnie zainstalować pakiet kodeków pod Twój system bądź odtwarzacz niezależny - który ma już wbudowane kodeki …np. The KMPlayer 2.9.4.1437 , VLC media player 1.0.5… Jeżeli jednak chcesz zainstalować K-Lite Codec Pack proponuje ci pomoc - KLIK

P.S - dotyczy systemów 64 bitowych : jest wysoce zalecane, aby także zainstalować jeden z 32-bitowych wariantów z góry, ponieważ większość oprogramowania działającego w 64-bitowych wersjach systemu Windows jest nadal 32-bit.

Windows Vista x64 i Windows 7 x64 używają 32 -bitowej wersji Windows Media Player domyślnie . Windows Media Center i Windows Explorer są to 64 -bitowe aplikacje. Dlatego trzeba zarówno 32-bitowych i 64-bitowych kodeków do poprawnego odtwarzania plików…

Sciagnij sobie kodeki najlepiej K-Lite Codec Mega Pack ze strony http://www.codecguide.com i KMPlayera i bedzie ci chodzic wszystko nawet rmvb,mnie nigdy te kodeki i ten player nie zawiodly

usunołem wszystkie kodeki, zrobiłem czystkę programem CCleanerem. zainstalowałem kmplayera i real alternative. Posiadam 4 filmy z końcówka rmvb i jeden z nich nie odpala się prawidłowo. leci 17 sek a reszty brak. I co wy na to ?

W razie dalszych niepowodzeń Windows 7 Codecs Pack 32/64 + Real Alernative+Media Player Classic

Po prostu masz uszkodzoną kopie filmu,i nic tu kodeki nie pomogą.

okey dziękuję wszystkim za pomoc