Potrzebne Spolszczenie do WOW'a

(Lobor88) #1

Witam potrzebuje spolszczenia do gry World of Warcraft.

Grę dostałem od kumpla z UK a z angielskim u mnie średnio i nie mogę się połapać w niektórych qestach.

(Mario 89) #2

Nie ma spolszczenia :stuck_out_tongue:

(Lobor88) #3

:frowning: no to nie za fajnie

(Pifarek) #4

Jeszcze chyba nie ma takiego hardkorowca, co by mu się chciało spolszczyć tą "trochę" rozbudowaną grę. :stuck_out_tongue:

(Bass 17) #5

Pierwsze spolszcone questy są już na serverach prywatnych ale skoro grasz na orginalnym(co gorąco polecam) to musisz sobie radzić z angielską wersją gry. Pozdrawiam

(Xaros) #6

Spolszczono Silkroad'a więc i WoW'a spolszczą :slight_smile:

(Mateusz Golebiowski) #7

Moim zdaniem nie ma sensu spolszczać teraz WoWa dopiero po premierze Lich King czy jakoś tak

(Xciarekx) #8

Spolszczenie do Wowa ma być podobno dopiero w 2009 roku.Trochę będzie trzeba poczekać, :frowning: ale w końcu będzie się opłacało. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :

Będzie za******ie !!

(Draketnn) #9

Ale po co spolszczać WoW'a? Do pomocy masz PEŁNO stron, portali internetowych. Ściągnij sobie koordynaty, i patrz jak robić questy na www.thottbot.com (patrz a komentarzach na coordy i idź za nimi). A najlepiej poszukaj polskiej gildii. Zawsze znajdzie się ktoś pomocny i uczynny :slight_smile: to wprowadzi Cię w Świat Warcrafta. Pozdrawiam :slight_smile:

(Mateusz Golebiowski) #10

Dodam od siebie że jest masa Usprawnień które zwą się ADDONAMI ściągnij sobie np QUEST HELPER i bedziesz miał wszystko na tacy wystarczy jak spojrzysz na mapę

(Lukaszeknoszczyk14) #11

ja bym nie chciał mieć WoW'a po Polsku, chyba by to zepsuło klimat gry

(Mikot619916) #12

Zgadzam się z poprzednikiem wow ma niespotykany klimat w ogóle wg mnie lepsze są gry bez spolszczeń dla większości gier spolszczenia psują klimat zwłaszcza niektórzy jak tłumaczą f**k you jako wynoś się :lol:

(Morphdreamer) #13

A po co spolszczenie do gry, w której i tak wszyscy mówią po angielsku? Zresztą w ten sposób przynajmniej się języka nauczysz...