Potrzebne sterowniki audio realtek

siema, zainstalowałem dziś windowsa 7 i zgubiłem płytę z sterownikami szukam teraz sterownika do dźwięku (nie pisze ze do karty dźwiękowej bo chyba takiej nie mam ;p)

nie wiem czy to się przyda ale moja płyta główna to gigabyte ma770-ud3 (tak pisze na pudelku)

jeżeli zły dział to sory pierwszy raz na forum ;p

:arrow: Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

retip27 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

P obierz ze strony producenta płyty,na bank będzie działać http://www.gigabyte.pl/products/page/mb … /download/

pobrałem sterownik ze strony producenta @careq twój nie działał, sterownik który pobrałem zainstalowałem gdy ustawiłem głośniki 5.1 i kliknąłem “test” wszystkie głośniki działały. gdy włączyłem muzykę działa sabufer i głośniki stojące od frontu. głośniki lewy i prawy tylne (że tak się wyrażę :D) nie graja ;/ wiecie może czemu ?

szukaj w konfiguracji i ustawieniach karty