Potrzebne Sterowniki do LENOVO R60

(Tereeferee27) #1

Witam mam laptopa lenovo r60 i nie posiadam do niego sterowników np od grafiki audio itd pobrałem już z lenovo.pl ale żaden nie pasuje nie wiem w czym jest problem ewentualnie mogę rozebrać laptopa i podać numery ale nie wiem czy będę w stanie je znaleść więcej informacji o laptopie mogę podać tylko powiedzcie co dokładnie bardzo bym prosił bo za niedługo wyjeżdżam i bardzo by mi się to przydało za wszelkie informacje z góry dziękuje :slight_smile:

(Piojarek) #2

R60 to cała seria laptopów.

Na pewno dobrze zidentyfikowałeś typ i model? Bo to może być prawdopodobna przyczyna nie pasowania sterowników.

bez rozbierania kompa można spróbować jakimś programikiem do identyfikacji podzespołów. Bo o sterowniki do konkretnych podzespołów chodzi.

Nazwa typu i numer modelu powinny być też na tabliczce informacyjnej z tyłu laptopa napisane.

(ahonen97) #3

Witam pobierz sobie ten program [tu był link który usunąłem. Everesta można rownie dobrze pobrać z naszego wortalu. Areh]

(Tereeferee27) #4

no sciągnełem everesta i piasała nazwa urządzenia ale jak sciągnołem sterownik to nadal nie działa

(Cedar) #5

Podaj te dane a nie kombinujesz. Chcesz uzyskać pomoc czy tylko pochwalić się, że Ci się nie udaje? Czekamy na pełny model laptopa i co tylko Ci się uda o nim odszukać.

PS. Firefox ze sprawdzaniem poprawności pisowni też u Ciebie nie działa? :smiley:

(Tereeferee27) #6

Lenovo r60 ThinkPad product ID9457 WQC prosze :slight_smile:

-- Dodane 11.06.2009 (Cz) 19:00 --

z płyty głownej odczytałem RP 1 UMA MB 05218-4

48,4E603.041 M-O 48285 ty tyle co spisałem z płyty głównej nie wiem czy to cos potrzebnego :slight_smile:

(Cedar) #7

Tu masz sterowniki do konkretnie tego modelu:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... ry=9457WQC

I tu:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... MIGR-64283

krzyssiek27x4 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

(Tereeferee27) #9

może to głupie ale nie znam się na tym podał byś mi bezpośredniego linku download

do karty Dźwiękowej i reszty ? najbardziej teraz mi zależy na AUDIO

(Cedar) #10

Dopisałem wcześniej jeszcze jeden szczegółowy link.

(Tereeferee27) #11

pobrałem sterownik audio zainstalowałem i nadal nie działa

(Cedar) #12

Nie znam tego laptopa, poczekaj, może odezwie się jakiś użytkownik tego lub pokrewnego modelu. Możliwe, że brakuje jeszcze jakiegoś wcześniejszego sterownika od np płyty głównej. Zrób zrzut ekranu z uruchomionym menadżerem urządzeń, będę tam oznaczone urządzenia do których nie są zainstalowane prawidłowe sterowniki.