Potrzebne Sterowniki do LENOVO R60

Witam mam laptopa lenovo r60 i nie posiadam do niego sterowników np od grafiki audio itd pobrałem już z lenovo.pl ale żaden nie pasuje nie wiem w czym jest problem ewentualnie mogę rozebrać laptopa i podać numery ale nie wiem czy będę w stanie je znaleść więcej informacji o laptopie mogę podać tylko powiedzcie co dokładnie bardzo bym prosił bo za niedługo wyjeżdżam i bardzo by mi się to przydało za wszelkie informacje z góry dziękuje :slight_smile:

R60 to cała seria laptopów.

Na pewno dobrze zidentyfikowałeś typ i model? Bo to może być prawdopodobna przyczyna nie pasowania sterowników.

bez rozbierania kompa można spróbować jakimś programikiem do identyfikacji podzespołów. Bo o sterowniki do konkretnych podzespołów chodzi.

Nazwa typu i numer modelu powinny być też na tabliczce informacyjnej z tyłu laptopa napisane.

Witam pobierz sobie ten program [tu był link który usunąłem. Everesta można rownie dobrze pobrać z naszego wortalu. Areh]

no sciągnełem everesta i piasała nazwa urządzenia ale jak sciągnołem sterownik to nadal nie działa

Podaj te dane a nie kombinujesz. Chcesz uzyskać pomoc czy tylko pochwalić się, że Ci się nie udaje? Czekamy na pełny model laptopa i co tylko Ci się uda o nim odszukać.

PS. Firefox ze sprawdzaniem poprawności pisowni też u Ciebie nie działa? :smiley:

Lenovo r60 ThinkPad product ID9457 WQC prosze :slight_smile:

Dodane 11.06.2009 (Cz) 19:00

z płyty głownej odczytałem RP 1 UMA MB 05218-4

48,4E603.041 M-O 48285 ty tyle co spisałem z płyty głównej nie wiem czy to cos potrzebnego :slight_smile:

Tu masz sterowniki do konkretnie tego modelu:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. … ry=9457WQC

I tu:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. … MIGR-64283

krzyssiek27x4 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

może to głupie ale nie znam się na tym podał byś mi bezpośredniego linku download

do karty Dźwiękowej i reszty ? najbardziej teraz mi zależy na AUDIO

Dopisałem wcześniej jeszcze jeden szczegółowy link.

pobrałem sterownik audio zainstalowałem i nadal nie działa

Nie znam tego laptopa, poczekaj, może odezwie się jakiś użytkownik tego lub pokrewnego modelu. Możliwe, że brakuje jeszcze jakiegoś wcześniejszego sterownika od np płyty głównej. Zrób zrzut ekranu z uruchomionym menadżerem urządzeń, będę tam oznaczone urządzenia do których nie są zainstalowane prawidłowe sterowniki.