Potrzebne sterowniki do modemu (laptop)

Jak w temacie.Sterowniki do modemu(nie wiem jaki :expressionless: .Znalazłem tylko w menadżerze urządzeń takie coś - PCI\VEN_8086&DEV i jeszcze jakieś tam literki dalej,wygląda jakby były to 2 urządzenia-jakiś modem Enthernet i jeszcze coś,nie pamiętam bo nie mój laptop,ale rozwiązania problemu potrzebuje).Dodam że sterów oryginalnych nie ma(nie wiadomo gdzie są;/).Bym zapomniał.Laptop to Toshiba Satellite A15-S1292.Win XP Home z SP2.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc… :slight_smile:

Tyle wiem.

Steronik do Modemu dla Twojego Laptopa


Kto szuka, ten znajdzie.

a na stronie producenta laptopa sprawdzałeś? powinny być jakieś sterowniki

Szukałem ale jakoś nie szło znaleźć :roll: .Nawet po ściągnięciu sterów nie działało.A właściwie to nawet nie było Toshiba Satellite !!A15-S1292!! w sensie tej serii nie mogłem znaleźć…

Jesteś chyba ślepy, bo ja znalazłem. W mojej pierwszej odpowiedzi masz podane łącze.

Mówię że nie widziałem!! Może w nieodpowiednim miejscu szukałem.

Już przesłałem link.Jak dostane odp. czy pomogło to dam znać.

Nie krzycz na mnie. To Ty potrzebujesz pomocy, a nie ja. Trzeba było szukać w odpowiednim miejscu albo chociaż zobaczyć, co Ci podesłałem.


Trzy magiczne słowa: proszę, dziękuję, przepraszam

Sorka…ale uważam że forum jest po to żeby komuś pomagać…

(

)

Wysłałem link osobie go potrzebującej.To nie było dla mnie.Mówiłem na początku.Ale nie wiem kiedy będę wiedział czy coś zdziałało(pewnie dop. jutro).

Zbędna uwaga. To Ty prosiłeś o pomoc i ją otrzymałeś, a nie nie byłeś (i nadal nie jesteś) w stanie dostrzec, że ją otrzymałeś.


Trzy magiczne słowa: proszę, dziękuję, przepraszam

Widziałem i dziękuję za pomoc.

Nowe wiadomości.Osoba niezbyt się zna na kompach ale zainstalowała niby te sterowniki.Ale w menadżerze urządzeń nadal znak zapytania jest przy jakimś -> kontroler Ethernet.

Modem jest w stanie hold on (nie wiem co to znaczy ale pisze dla informacji).

Dołączam screen’a

kontroler?type=i&key=swdpQZmRQ6&ft=f

Dodaję dla przypomnienia że to nie mój laptop i nie mam bezpośrednio do niego dostępu…

Pisałem ze nie mogłem znaleźć…a teraz nie mam do niego dostępu…

A sam na laptopach zbytnio sie nie znam…

Nadal nie mogę znaleźć tych sterów do tego Ethernet’a…szukałem na stronach tośki ale nie wiem czy ślepy jestem czy co ale nawet tego modelu nie mogę znaleźć. Wdzięczny bym był za pomoc…