Potrzebne Sterowniki do płyty Fujitsu Siemens D2811-A1


(Psokolowski4) #1

Witam. Pilna sprawa. Potrzebuje pilnie sterowników do płyty glównej Fujitsu Siemens D2811-A1 oraz chipsetu Intela Q43. Głównie chodzi mi o to, aby w drugim komputerze mozna bylo sie łaczyc z internetem... Prosze o pomoc, Pozdrawiam.


#2

Djinsert , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

No i czegoś nie rozumiem - skoro tak pilnie ich potrzebujesz, to dlaczego zamiast poszukać ich przy użyciu Google’a (mi zajęło to ok. 10 s.) czekasz aż ktoś inny zrobi to za Ciebie?

http://bit.ly/WWq7JH


(Psokolowski4) #3

Areh, dziękuję za pomoc. Wierz mi, gdybym nie miał z tym problemu, to bym nie prosił o pomoc na forum. I dziękuję za Twój piekny, link, ale byłem pod nim już z 5 razy. Nie wiem które mam ściagnąć sterowniki, gdyż większość z tych strom to fejk’i. Dla tego prosze o pomoc. pozdrawiam.


(frequencyxxx) #4

Ojej. Tak trudno znaleźć na oficjalnej stronie FS?

http://support.ts.fujitsu.com/Download/ … =0&NavIDs=


(system) #5

Nie podałeś systemu operacyjnego! Na stronie firmowej są jednak tylko sterowniki do XP-ka i Visty: http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowFiles.asp?LNG=COM&LNID=&intlevel2=&intFehlercode=0&NavIDs=