Potrzebne sterowniki do płyty głównej ASUS p5gc-mx/gbl

Witam, wczoraj reinstalowałem drugi komputer, ponieważ win7 strasznie go zamulał. Wróciłem do systemu win xp home edition. Wcześniej gdy kładłem nowy system nie miałem żadnych problemów, lecz teraz gdy próbuje wrzucić sterowniki do grafiki (na płycie głównej) wywala mi błąd że mój system nie spełnia minimalnych wymagań, a gdy instaluje sterowniki do lan po instalacji nie działają. Ściągałem już stare i nowe wersje i nic nie działa. Oczywiście z oficjalnej strony. Mógłby ktoś podrzucić lub znaleźć powód dlaczego nie działa? Płyta główna ASUS p5gc-mx/gbl

Pozdrawiam.

switu ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Czy XP jest z SP3?

Czy zainstalowałeś sterownik do chipsetu?

jest z sp 2, ale jest napisane że ogólnie do xp są sterowniki. Do chipsetu bez problemu zainstalowało.

-> SP3

Zainstalowałem sp3, ale wciąż to samo, nie mogę grafiki zainstalować (Twój PC nie spełnia minimalnych wymagań), a sterownik LAN instaluje się normalnie, ale nie działa. Masz przyjacielu jakieś inne pomysły?