Potrzebne sterowniki do skanera Plustek ST64+(Windows 7)

Witam, niedawno kupiłam sobie nowy system operacyjny Windows 7. Nie mam z nim większych problemów, ale jak się okazało nie jestem w stanie zainstalować oprogramowania do skanera Plustek 64+. Jest to dla mnie bardzo istotne i nie wiem jak sobie poradzić z tym problemem, gdyż na stronie firmy Plustek w dziale wsparcia technicznego nie znalazłam sterowników do tego typu skanera, które byłyby kompatybilne z systemem Win 7. Skaner jest nowy, ma zaledwie rok i bardzo jest mi potrzebny. Skąd mam wziąć sterowniki pod Win 7? Czy jest ktoś mi w stanie jakoś pomóc? Dzięki z góry za wszelkie info, pozdrawiam:)

A sterowniki od Visty nie działają ?

Hej, próbowałam zainstalować sterowniki pod Viste, niby się instalują, ale oprogramowanie nie działa poprawnie, wyskakują jakieś komunikaty, że moduł Twain nie został zainstalowany w systemie Windows…Spróbuje jeszcze raz zainstalować sterowniki tak jak do Visty, ale czarno to widzę, po nieudanych próbach…Na stronie Plusteka są sterowniki do skanerów osobno pod Vistę i osobno pod Windows 7. Niestety do tego modelu, który ja mam są sterowniki do ściągnięcia tylko pod XP i Vista, więc pewnie w ogóle nie ma tych sterowników pod Win 7? Właśnie dlatego szukam pomocy, bo może jest jakiś sposób na zainstalowanie tego skanera. Pozdrawiam

Właśnie próbowałam znów zainstalować sterowniki do Visty. Przy uruchomieniu kreatora instalacji na samym początku wyskakuje komunikat “Not Support this OS”. Nie wiem co to znaczy:(

pozdrawiam