Potrzebne sterowniki nvidia geforce 7300 gt + dlaczego nie moge zainstalować ich

Witam, wiem że jestem głupi ale zrobiłem dziś tak że zainstalowałem nie te sterowniki graficzne co trzeba, na akualne. Dziś próbowałem od 4 godzin pobrać i zainstalować na nowo, lecz pod podczas instalacji wyskakuje “nie udało się zainstalować” czy coś w tym stylu …

Risku17, taka rada ode mnie - przeczytaj z łaski swojej w końcu regulamin, który swoją drogą zaakceptowałeś rejestrując się tutaj. Następnie usuń ze swojego posta kolory zastrzeżone.

Uruchom system w trybie awaryjnym (Instrukcja), wejdź w Menadżer urządzeń (kliknij prawym na Komputer, Właściwości i po lewej stronie masz Menadżer urządzeń), przejdź do sekcji Karty graficzne i kliknij na model swojej karty, Odinstaluj, uruchom ponownie system.

 

Link do sterownika http://pl.download.nvidia.com/Windows/307.83/307.83-desktop-win7-winvista-64bit-international-whql.exe

@falcon89 wszystko zrobiłem z instrukcją i w menadżerze zadań nie ma sekcji “karty graficznej”

 

Co dalej ?

 

 

@edit ale jest sekcja - inne urządzenia i poniżej nieznane urządzenie może być to ? jeśli zainstalowałem inne sterowowniki niezgodne z moją ?

Jaki sterownik w ogóle zainstalowałeś?

 

Jeśli sterownik byłby nieodpowiedni do twojej karty to zapewne wyskoczyłby komunikat że nie znaleziono zgodnego urządzenia.

 

Kliknij prawym na to urządzenie, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

zainstalowałem podobne do mojej karty ja mam nvidia geforce 7300 gt, a zainstalowałem gs - podobne :slight_smile:

A i jeśli próbuje zainstalować zgodne sterowniki to jak mówisz “ze nie znaleziono zgodnego urządrzenia” - brałem jakieś sterowniki od wujka google, może naprawde były nie odpowiednie.

 

Zaraz podam ten indefikator komputer się włączy.

 

@momęt ziomek bo komp mi się nie chce odpalić … ;//

jaki masz windows ? 64 ?

Dla tych modeli kart (GT i GS) jest ten sam sterownik.

 

Może to też być objaw uszkodzenia karty graficznej.

@up tak win 7 64-bitow

http://www.geforce.com/drivers/results/57543

bd działałmu ten twój sterownik @msb156  ?

tak to jest najnowsza wersja pod win7 64

@msb miał działać i wyszkoczył podczas instalacji błąd nie wiem dokładnie co napisane ale coś typu “że nie zgodność jest”

PS. dobrą karte graficzną wam podałem

na pewno masz windowsa 64 bit? kliknij ppm na mój komputer, właściwości

Typ systemu : 64-bitowy system operacyjny

może musisz zainstalować jako administrator.

wyłącz komp. odłącz od zasilania i sprawdź czy karta jak i zasilanie są dobrze podłączone.

Samo się odpieło ? ale obczaje to potem.

Szukam tutaj rozwiązania teraz :slight_smile: