Potrzebny darmowy zastępca Your Freedom

Koniecznie potrzebuje ten programik lub jakiś zastępczy działający w ten sam sposób. Problem w tym że Your Freedom nie jest za free, a to mi się nie uśmiecha :frowning: poprostu zapłata nie wchodzi w grę :cry: Szukałem wszędzie gdzie to tylko możliwe ale nic nie znalazłem. Bardzo prosze o jakiś zastępczy programik lub ten ale za free :mrgreen: Mam nadzieje ze coś się znajdzie, bo to naprawde ważne.

Byłoby łatwiej gdybyś napisał co ten programik ma robić.

:hmmm:

No to jak w końcu?

I zmień temat na konkretny, bo nie mówi o problemie, ale o tym iż chcesz pełną wersję płatnego programu!

Co do opcji programu Your Freedom - Stay anonymous while surfing to odpowiednikiem za 10zł może byc np. Steganos Internet Anonym Pro 7.0 SE

Wątpię, że znajdziesz jakiś program, którego możliwości całkowicie pokrywają się z Your Freedom…

Ma umożliwić tunelowanie (kiedy admin zablokuje P2P) i współpracować z CoskCaps.

A bo ja wiem, jak kolwiek. MOże jakaś witaminka na to schorzenie :stuck_out_tongue:

Mogą być jeszcze inne programy które umożliwiają tunelowanie. Najlepiej za free.

np. Vigor Complete ?? ale co to ma do kompów :hmmm: chyba że inna wit … tylko jaka C :?:

z tego co wiem to nie jest w pełni legalne

… a to forum jest o legalu 8)

Nie jest?? Naporawde nie wiedziałem. No że witaminki nie za bardzo to wiem ale ze tunelowanie. No ale mój admin to też oszust i mnie wyrolował. A że on neta dzieli nielegalnie to czemu by go też nie oszukiwać?

smir a ten Steganos Internet Anonym Pro 7.0 SE ma opcje tunelowania?

To nie jest wyjście z sytuacji. Należy załatwić to rozmową, a nie oszukiwać.

Jako, że sam przyznałeś iż tunelowanie jest Ci potrzebne by oszukać:

Więc temat zamykam.

Proszę zastosować się do prośby na PW