Potrzebny dobry program antywirusowy

Aha , wielkie dzięki to kupię Nortona 360 :):stuck_out_tongue:

również polecam :slight_smile: bardzo dobre - lekkie i w sumie się nawet nie pamięta że się to ma :stuck_out_tongue: a chroni !

Ja miałam anti-virus Kaspersky ale on strasznie zamula komputer. ESET smart Security jest ok :wink:

Odradzam wszystkim Stanowczo Nortona 360 więcej prze niego miałem problemów jak pozytku , STANOWCZO ODRADZAM.

Ja to w ogóle odradzam płacenie (:0) za soft tego typu. Jeżeli wiesz co robisz, to nic Ci się z systemem nie stanie. Polecam dobrać sobie jakiś lepszy z tych darmowych tak “w razie czego” i zamiast wywalać pieniądze w błoto to możesz to przeznaczyć na piwo, grę sobie jakąś kupić czy po prostu zostawić w kieszeni :smiley:

Z tego co słyszę i widzę, to darmowe są równie skuteczne w wykrywaniu syfu, na który może się natknąć statystyczny Kowalski.

Wiem, że zaraz zostanę zjedzony przez osoby, które wywalają pieniądze na antywirusa, ale cóż, życie :stuck_out_tongue:

I mnie jedzcie z resztą, ja problemów NIE mam z systemem, chociaż za antywirusa nie płacę, za to MAM w kieszeni kilka złotych.

No ale wiem, że dominuje przekonanie, że jak za coś się płaci to jest lepsze - i pewnie jest, tylko nie każdemu trzeba. Ale pieniądze Twoje, więc rób co chcesz.