Potrzebny program do nagrywania z karty tv?POMOCYYYY:)


(Wacha22) #1

Witam wszystkich co odwiedzają to forum...

Bardzo proszę o pomoc????

Potrzebuje jakiegoś programu do nagrywania z karty tv. Chodzi mi oto że mam karte tv podłączoną do kompa i nie wiem jaki program do tego służy. Proszę napiszcie mi jakiegoś linka sprawnego do tego programu. Albo jeżeli nie wiecie to chociaż napiszcie jak takie coś znaleźć, bo niemam zielonego pojęcia o tym. Pytałem się już wielu ludzi, ale nikt mi narazie nie pomógł. Będe bardzo wdzięczny. Jeżeli mi pomozecie napewno będę tutaj częściej wpadał.

Pozdrawiam........Wacha


(system) #2

Dzień dobry. Cóż, możesz posłużyć się takimi aplikacjami:

1) http://www.iulabs.com/iuvcr/download.shtml

Kolejne dwa programy to:

a) Easy Rec - [http://studiopik.akcja.pl/programy/_________2.html](http://studiopik.akcja.pl/programy/ _________ 2.html)

b) Free VCR - [http://studiopik.akcja.pl/programy/_________2.html](http://studiopik.akcja.pl/programy/ _________ 2.html)

Pozdrawiam.


(Wacha22) #3

D zięki za te linki jestem wdzięczny, ale jak wchodzę żeby ściągnąc to jeden z nich nie działa a pozostałe są jakieś dziwne te programy. Nie działa Easy Rec taki program nie mogę go ściągnąć. A pozostałe programy jak próbuje je odpalić to wyskakują jakieś błędy. Może podrzucicie jakieś sprawnę linki z dobrymi programami, albo napiszcie mi jak zrobić żeby nagrywać, bo wogóle nie wiem jak zrobić w tym programie co mam nagrywać żeby tam był obraz. Ja używam do odtawarzania programu More Tv i jest bardzo dobry. Czekam na radę.....

Pozdrawiam

Wacha


(system) #4

Rano, gdy sprawdzałem, program Easy Rec jeszcze był do ściągnięcia. Teraz, masz rację nie da się ściągnąć. Przepraszam.

Co do Free VCR, tak również masz rację, pojawia się błąd.

Przepraszam - moja wina. Następnym razem będę się starał bardziej rzetelnie sprawdzać podawane przez siebie odnośniki z programami :slight_smile: .

Pozdrawiam.