Potrzebny program do stworzenia str www

czesc

potrzebuje zakupic program do stworzenia strony www dla naszej druzyny pilkarskiej w anglii, ale nie wiem za bardzo jaki program bedzie najlepszy. potrzebuje programu prostego w obsludze ale z duza iloscia opcjii. nie znam sie na tworzeniu str www ale dowiedzialem sie ze sa programy ktore bardzo latwo obslugiwac (wrecz intuicyjnie). chcialbym aby koszt nie przekroczyl 250 zl jesli to mozliwe.

prosze o rade jaki program bedzie dla mnie najlepszy. z gory dziekuje.

pozdrawiam

Owszem, są to narzędzia typu WYSIWYG (What You See Is What You Get), jest ich wiele i większość z nich jest darmowa (jak się na tym nie znasz to nie potrzebujesz płatnych).

Ale tak poważnie, jeśli się na tym nie znasz to zrób przysługę całej sieci i zleć napisanie strony komuś kto się na tym zna i zrobi to zgodnie ze standardami.

Bo 90% stron w sieci jest napisanych kompletnie niezgodnie ze standardami i są pełne błędów a jeśli działają to jest ot raczej zasługa inteligentnych przeglądarek które domyślają się jak do powinno wyglądać niż autora strony który raczej zrobił wszystko aby strona nie działała…

taa…

to nie jest raczej odpowiedz na moje pytanie

Jest i to bardzo - bo odwiedzalność twojej strony będzie zerowa - jeśli się nie znasz na budowie ( co nie znaczy, że się nie nauczysz nawet szybko )

zobacz sobie CMS które Ci odpowiadają i dograj jakieś wtyczki które Ci będą potrzebne, tylko będziesz musiał nad tym posiedzieć z jakiś czas aby ogarnąć. 250zł przeznaczysz na domene i hosting chyba, że wystarczy Ci coś darmowego.

ok ale co to jest cms i co to sa te wtyczki?

google.pl, cms<

btw za 250zł zleć komuś by ci tą stronkę zrobił, zamiast płacić za program ;], który i tak potem będzie leżał odłogiem. Najlepszy jest dreamweaver, ale niestety dość drogi. Notepad++ też nie jest zły, ale musisz znać składnie etc.

Btw jak już będzie stronka to mógłbyś się zastanowić nad jakimś płatnym hostingiem.