Potrzebny program(sterowniki)do instalacji kamerki

Chciałbym zainstalować kamerkę(Tchibo243597)w starym lapie(Win 7 32Bit).Niebardzo wiem skąd i jaki program jest do tego potrzebny, te które znajduje są co najwyżej do XP.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Dokładnie jaki to typ?

Może nie trzeba osobnych sterowników, podepnij do lapa i sprawdź np: na Skype,czy działa.

Lap widzi kamerę ale woła o trajber.Szukałem u Was na stronach(bo mam zaufanie)ale nie mogę znaleźć.Znalazłem coś w temacie-

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& … eMHk3rFmjQ

Potrzebuje jednak fachowego oka bo nie wiem co z tego jest dla mnie przydatne.?

W Menadżerze urządzeń (w menu start wpisz devmgmt.msc ), kliknij prawym na urządzenie z żółtym wykrzyknikiem, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

A zobacz,czy automatycznie nie znajdzie tego sterownika? rób to z poziomu menadżera urządzeń, kamerka i aktualizuj oprogramowanie sterownika.

Zobacz te programy, może one znajdą?

http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers … 25819.html

lub

http://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy, … 20522.html

Dzięki.Gdy poprosiłem o aktualizację to system się obudził i wyszukał w necie ten program-

HP Basic Starter Camera

I teraz jest ok(tylko ta kamerka to jakaś siara i nie polecam)

Jeszcze raz dziękuje =D> .

Problem rozwiązany :smiley: