Potrzebny skrypt - czy strona w Firefox otworzyła się

Witam

Potrzebuję skrypt do AutoHotkey którym bym sprawdzał czy strona internetowa w Firefox otworzyła się.

A może ktoś wie czy istnieje w Firefox parametr określający, czy strona otworzyła się (może bym sobie poradził, gdybym wiedział gdzie mogę go znaleźć)

Skrypt będzie częścią dużo większego.

A może ktoś wie jak w AutoHotkey, odczytać kolor pixla z konkretnego miejsca bym mógł porównać ze zmienną, mógłbym wtedy sprawdzać po znaczku zatrzymania wczytywania strony. 

Autohotkey ma w komplecie AutoScriptWriter (recorder).

Otwórz stronę w FireFoxie włącz AutoScriptWriter kliknij na górną belkę Firefoxa i zakończ zapisywanie AutoScriptWriter’a.

Wejdź do edycji skryptu i wywal samo kliknięcie.

AutoScriptWriter, notuje na jakie okienko trzeba klikać, czyli najpierw sprawdza klasę okienka oraz tekst na górnej belce.

Niestety ta strona jest tak zrobiona, że na górnej belce zawsze jest to samo, próbowałem tą metodą, ale zawsze jest taki sam tekst, więc nic mi to nie daje, ale dzięki za dobre chęci.

Dodane 10.11.2010 (Śr) 17:48

Znalzałem rozwiązanie

PixelGetColor, color, 139, 66 ;Pobiera kolor znaczka Zatrzymania otwierania strony

While color = 0xCC5918 ;jeśli kolor odpowiada kolorowi aktywnego znaczka

{

PixelGetColor, color, 139, 66 ;wykonywana jest ponowna kontrola, a jeśli nie to przechodzi dalej

}