Potrzebny sterownik do 802.11 bg WLAN

witam wszystkich. potrzebuje sterowniki do karty WiFi - 802.11 bg WLAN

przeinstalowywałem system w takim ustrojstwie jak ADVENT7113 z Visty na XP professional. I pozostał mi tylko brakujący sterownik od bezprzewodowej karty.

prosiłbym o wsparcie w poszukiwaniu.

pozdrawiam Imperial_Dragon

Sieć:

			Karta sieciowa Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

			Karta sieciowa WAN (PPP/SLIP) Interface (157.25.232.64)


		Urządzenia zewnętrzne:

			Kontroler USB1 Intel 82801GBM ICH7-M - USB Universal Host Controller

			Kontroler USB1 Intel 82801GBM ICH7-M - USB Universal Host Controller

			Kontroler USB1 Intel 82801GBM ICH7-M - USB Universal Host Controller

			Kontroler USB1 Intel 82801GBM ICH7-M - USB Universal Host Controller

			Kontroler USB2 Intel 82801GBM ICH7-M - Enhanced USB2 Controller

			Urządzenie USB 802.11 bg WLAN

			Urządzenie USB SpeedTouch 330 ADSL Modem

			Urządzenie USB Urządzenie USB interfejsu HID

			Bateria Bateria Microsoft o metodzie kontroli zgodnej z ACPI

			Bateria Microsoft AC Adapter

akurat tak sie składa że trafiłem na twój post i mam te sterowniki co potrzebujesz bo kupiłem laptopa acer 5520 i on mam taka karte wifi i mam do niego sterowniki :slight_smile: to jest moj email Abram_2006@wp.pl odezwij sie to pomogę ale mam tez pytanko do ciebie ta karta WiFi - 802.11 bg WLAN ile 9 dbi

akurat tak sie składa że trafiłem na twój post i mam te sterowniki co potrzebujesz bo kupiłem laptopa acer 5520 i on mam taka karte wifi i mam do niego sterowniki :slight_smile: to jest moj email Abram_2006@wp.pl odezwij sie to pomogę ale mam tez pytanko do ciebie ta karta WiFi - 802.11 bg WLAN ile ma ona 9 dbi potrzebuje tej informacji

Rzuć okiem TUTAJ masz tam linka do większości sterowników dla tego laptopa pod Windows XP, w tym też do karty wi-fi.

Ewentualnie proponuję użyć tych sterowników:

Niestety nie udało się w zwykły sposób zrobić z tego drugiego linka, odnośnika klikanego więc musiałem go skrócić. Nie wiadomo jednak ile ten alternatywny adres będzie działał więc dla przyszłych osób mających ten sam problem podaję oryginalny adres, który trzeba wkleić w pasek adresu przeglądarki:

http://support.thetechguys.com/layout.aspx?ID={bc9959e9-0158-4702-9838-a0a6dfac5e4d}&CatID={32b51816-6ff3-4e70-b334-2af1d2419acb}

Na tej stronie jest cały komplet sterowników do tego laptopa, a ten od karty bezprzewodowej to jest ten o nazwie: RaLink Wireless Network Card Driver.

Pozdrawiam.

witam NARV, dziękuje za podpowiedź. ten pełny pakiet sterowników jest tylko pod VISTE, na XP nie idzie. co prawda ten na początku podany przez ciebie link jest pod te kartę i działa. ale rozwiązałem problem sterowników troszkę inaczej. coś takiego jak Driver Genius Professional, później astalavista, no i stery jak lalunia. jeżeli byłbyś zainteresowany to na mail mogę to przesłać… pozdrawiam

Abram_2006

dla ciebie też podziękowania za pomoc.

ps. nie jesteś czasami z kołobrzegu… Abram…?