Potrzebny sterownik do WiFi w FS Amilo


(Milenka1661) #1

Zainstalowałam ponownie Windows Viste do laptopu Fujitsu Siemens Amilo Li1718, jak i ostatnio mam problem aby uruchomić przycisk odpowiadający za połączenie z routerem (Nie mam zielonego pojęcia jak to wyjaśnić fachowo ponieważ nie odnajduję sie w tym temacie totalnie). Nie wiem czy do tego potrzebny jest sterownik (na niektórych stronach coś tam jest napisane, że tak oraz, że go znajdę na stronie fujitsu, niestety nie jestem aż tak obeznana w tym temacie i nie znalazłam) czy coś zupełnie innego.

Wierzę, że na tym forum znajdują się osoby które znają się na tym :slight_smile:

Przepraszam jeżeli ten temat był już kiedykolwiek poruszany, natomiast tych stron jest za dużo bym mogła wszystkie przejrzeć.

Z góry dziękuję :slight_smile:


(system) #2

Sterownik znajdziesz na tej stronie: http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowFiles.asp# Trzeba tam rozwinąć pozycję Microsoft Vista, zaznaczyć potem kropkę, a w tabelce sterowników pobrać sterowniki z pozycji WLAN.


(Fanboj O) #3

http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowFiles.asp

Program nazywa się launch manager.


(Kaka') #4

inspiria ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif


(Milenka1661) #5