Potrzebuje AP do rozdzielenia wifi

Mój dom ma trzy piętra na samej górze jest gniazdko telefoniczne i tam router wifi. Pod tym piętrem jest zasięg, ale nie aż tak mocny a na samym dole brak zasiegu. Chciałbym pod tym najwyższym piętrem zamontować ap takiego, który złapał by mi zasięg tego z góry i rozdzielił go również bezprzewodowo. Jaki sprzęt mam wybrać??

AP może albo rozsyłać sygnał, albo pracować w trybie klienta, tj. odbierać sygnał, jeśli chcesz zarówno odbierać i rozsyłać, powineneś zaopatrzyć się w router z dwoma modułami Wi-Fi, gdzie jeden działa jako AP Client, a drugi jako AP, np. Airlive G.duo.

Pozdrawiam!

U mnie WL-5460AP v2 przez trzy sklepienia,zasięg jest, ale radzę pomyśleć o okablowaniu ,komfort pracy znacznie lepszy a tym bardziej na kartach giga .U mnie jest to jako dodatek,wykorzystywany w razie ciągania ze sobą laptopa lub dla fona z wi-fi,a podstawa to skrętka.

Możesz ewentualnie dodatkowego apka ustawić na środkowej kondygnacji i spiąć go z bramą kablem.

SMDOBPRO , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post.

A jest coś innego niż AirLive ??