Potrzebuję grę Fifa World Cup 2014 (Brazil) na PC

Witajcie.

 

Chciałbym się zapytać czy może ktoś ma grę Fifa World Cup 2014 na płycie DVD na PC? Pytam ponieważ zauważyłem, że niestety tej gry nie ma na krążku a tylko na Xbox i PS. Chciałem spróbować z patchem, ale mam problemy ze zgodnością i w ogóle mi nie rusza. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ruszyć z płytki :wink: Jeśli macie jakieś pomysły albo propozycje w tym temacie, to proszę dajcie znać. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ! :slight_smile:

  1. Skoro gra nie wyszła na PC to chyba oczywiste, że nikt nie będzie miał takiej płytki.

  2. Piracenie to nie tutaj.

 

Nie chodziło mi o żadne nieuczciwe podejście do tematu, źle mnie zrozumiałeś. Mam oryginalne wersje FIFY, ale mam problem z patchem, który pobrałem ze stronki Fifa Infinity. Niestety próbowałem z różną zgodnością w systemie win 10 jaki mam, ale nic z tego. 

 Nawiasem mówiąc, to dobrze, że nie ma piracenia :wink: Także nie uznaje takich działań…

Gra nie wyszła na PC. Jakiego rodzaju pomocy tutaj oczekujesz?

Witaj. Chciałbym aby ktoś mi pokazał czy dobrze instaluje patcha do FIFA 14. Jak dotąd instalowałem wszystko zgodnie ze wskazówkami, ale na przykład nie pokazał mi się ten słynny regenerator plików i86. Z kolei zainstalował mi się WC Mode, ale jest: DISABLED…nie wiem jak go aktywować. Próbowałem ze zgodnością sytemu, ale nic z tego…

Zatem:

 

Ok, nie przedłużam tematu i nie zabieram już czasu…sobie

Powodzenia w graniu. 

Dziękuję. Może z czasem przerzucę się na jakąś konsole do gry. Tymczasem.