Potrzebuję numer gadu-gadu, poniżej 17000000

Witam, Ostatnio straciłem w głupi sposób swój numer gadu gadu, próba odzyskania spaliła na panewce.:frowning: Założyłem sobie nowy, ale jest mały problem: większość moich znajomych korzysta ze starej wersji komunikatora, który odbiera wiadomości tylko z numerów poniżej 17 000 000 (ja dostałem nowy numer (25xxxxxx).

I oto moja ogromna prośba: czy ktoś kto ma może stary, nieużywany, niepotrzebny numer gadu-gadu (poniżej 17mln) nie zechciałby mi go nieodpłatnie przekazać??

Z góry dziękuję za odzew i pozdrawiam!

A za ile bo też jestem zainteresowany nabyciem takowego ?

Kurcze co za ludzie. Przecież pisałem, że NIEPOTRZEBNEGO i NIEODPŁATNIE, więc skoro takiego nie macie, to po co w ogóle piszecie?

Miałem nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto pomoże. ale skoro nie, to trudno;(

To powiedz swoim znajomym aby zainstalowali nowszą wersje GG 8 lub 10 albo zainstalowali lepszą alternatywę AQQ, Miranda, WTW lub Tlen 7 w wersji beta :roll:

Oty Kosz

Kiedyś miałem zarejestrowane kilka numerków, ale gdzieś się zgubił (pamiętam do wszystkich miałem hasło lala123), ale gdzieś mi się ten .xls zapodział ;/

Młodzi się przerzucą, jednak już nawet 20+ nie lubi się przesiadać - mówię o zwykłych użytkownikach, którzy tam pewnie nawet nie słyszeli o innym komunikatorze :slight_smile:

choć jedna osoba która mnie rozumie;)