Potrzebuje odgłosów strzałów różnej broni

Witam potrzebuje odgłosów strzałów różnej broni (najlepiej długiej) proszę o pomoc bo w google znalazłem płatne czy ktoś mógłby mi pomóc (jak znajduje darmowe to jest tam góra 2 sample ak-47 lub m-16 a jest mi potrzebne troche więcej )

Jeśli chcesz znakomite odgłosy różnej broni od Glocka po Barretta, a na dziale czołgowym kończąc, to skieruj się do poniższego serwisu i poproś kogokolwiek o to aby Ci powiedzieli jak wydobyć odgłosy broni z gry Jagged Alliance 2. Te odgłosy są integralną częścią gry dlatego nikt Ci ich nie udostępni gdyż jest to niezgodne z licencją, ale bez problemu pomogą Ci w ramach tworzenia modyfikacji i powiedzą Ci co i jak albo skierują cię do odpowiednich poradników.

http://jagged-alliance.pl/

Odgłosy broni są inne w zależności od wersji. Są ogólnie dwie wersje gry. Standardowe wersje gry oraz wersja 1.13. Od razu mówię, że licencja zabrania komercyjnego użytku tych odgłosów.

na fpsbanana są podmiany roznych dzwiekow do duzej ilosci gier mozesz sciagnac jakas paczke ‘real sounds’ z cs na przyklad…

Mnóstwo takich dźwięków jest też w Ghost Recon oraz w prawie wszystkich modach i dodatkach do niego.

darkmord , Popraw proszę tytuł bo chyba w pośpiechu troszkę “namieszałeś” :slight_smile: