Potrzebuje odgłosów strzałów różnej broni


(Darkmord) #1

Witam potrzebuje odgłosów strzałów różnej broni (najlepiej długiej) proszę o pomoc bo w google znalazłem płatne czy ktoś mógłby mi pomóc (jak znajduje darmowe to jest tam góra 2 sample ak-47 lub m-16 a jest mi potrzebne troche więcej )


(Starchris) #2

Jeśli chcesz znakomite odgłosy różnej broni od Glocka po Barretta, a na dziale czołgowym kończąc, to skieruj się do poniższego serwisu i poproś kogokolwiek o to aby Ci powiedzieli jak wydobyć odgłosy broni z gry Jagged Alliance 2. Te odgłosy są integralną częścią gry dlatego nikt Ci ich nie udostępni gdyż jest to niezgodne z licencją, ale bez problemu pomogą Ci w ramach tworzenia modyfikacji i powiedzą Ci co i jak albo skierują cię do odpowiednich poradników.

http://jagged-alliance.pl/

Odgłosy broni są inne w zależności od wersji. Są ogólnie dwie wersje gry. Standardowe wersje gry oraz wersja 1.13. Od razu mówię, że licencja zabrania komercyjnego użytku tych odgłosów.


(antiferno) #3

na fpsbanana są podmiany roznych dzwiekow do duzej ilosci gier mozesz sciagnac jakas paczke 'real sounds' z cs na przyklad...


(Guiness) #4

Mnóstwo takich dźwięków jest też w Ghost Recon oraz w prawie wszystkich modach i dodatkach do niego.


(sdar) #5

darkmord , Popraw proszę tytuł bo chyba w pośpiechu troszkę "namieszałeś" :slight_smile: