Potrzebuje plyty z recowery do acer aspire 5040

posiadam laptopa ACER ASPIRE 5040 i mam problem z dzwiekiem nie moge sluchac muzyki ani zadnych plikow muzycznych :((((

Nazwa kart dzwiekowej

Conexant Unknown @ ATI SB450 – High Definition Audio Controller

Nazwa plyty glownej

Acer Aspire 5040 -KRK- GW/FV

probowalem zainstalowac ponownie sterowniki ale to nie pomaga podejrzewam ze nie mam sterownikow do PCI DEVICE czy ktos moze mi pomoc od razy z gory za wszystkie pomoce dziekuje i czekam niecierpliwie na jakies pomysly od was :(((((

oblukaj

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _5040.html

jaki system operacyjny ??

a masz windowsa z sp2 ?

mam system XP a jak mozna sprawdzic czy serwice pack 2 jest zainstalowany ???

Start>Mój komputer.prawy przycisk myszy an pustym polu>Właściwości>od razu w pierwszej zakładce powinno pisac pod nazwą Windowsa Dodatek Service Pack2

a powyzszy link nie pomogl mi juz wczesniej korzystalem z tych linkow acera i nic , podejrzewam jedynie ze moj problem jest powiazany z sterownikami PCI Dvice bo przy nich mam zolty znak " ! " tylko nieiwm gdzie moge znalesc do tego sterowniki czy ktos moze mi pomoc !!

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 18:21

mam zainstalowany serwice pack 2 .

Spróbuj ściągnąc drivery do karty muzycznej z tego linku

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a … /audio.zip

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 18:29

ewentualnie tutaj masz stery pod xp wszystkie jakie acer udostępnił

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a … 040/driver

wlasnie sciagam a nie wisz czy moge gdzies sciagnac sterowniki do PCI Device bo tam mam znak " ! " ??? i chyb ato jest moj problem caly !

Najlepiej pościągaj wszystkie sterowniki i wtedy będziesz miał w pełni funkcjonalnego lapka , powinno to rozwiązac twój problem.

ok to tak zrobie i puzniej jak najlepie zrobis usunac stare programy i zainstalowac nowe czy przejnstalowac je ma to jakies znaczenie?

Najlepiej odinstalowac stare i zainstalowac nowe. :wink:

ok a jeszcze powiedz mi czy mam odinstalowac sterowniki tam gdzie jest dodaj usun programy czy jest inne pijsce do sterownikow?

mam chyba podobny problem. tyle ze ja chyba sama usunelam te karte niechcacy. takie sa dane mojej katy dzwiekowej Opis urządzenia Typ

Intel 82801FBM ICH6-M - High Definition Audio Controller [b-2] PCI

może ktoś mi potrafi pomoc. z gory dziekuje

instalujesz stery audio ze stronki acera

przy tym “PCI Device” dajesz aktualizuj sterowniki i sys sam je znajdzie…

ok juz zainstalowalem sterowniki z strony acer ale moze ktos mi napisac ja aktualizowac sterowniki bo zabardzo nie wiem ???i kiedy mam to zrobic w trakcje instalacji czy po ???

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 21:13

zrobilem to i niestety jak chce aktualizowac sterowniki to chce sciezki do sterownikow lub automatycznie ale puzniej wyskakuje zeby wlozyc plyte z sterownikami a ja jej nie mam :((((

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 21:53

niewiem ja chyab odinstalowalem sterowniki z plyty glownej od dzieku i tych sterownikow mi potrzeba tylko gdzie ich znalesc ?? :(((

napisz nazwę płytki/dyskietki z której system woła stery

pozatym, spr. znaleźć owe stery na dysku, prawdopodobnie już są zainstalowane alegupek ich szuka na nowo:}

CZY MA KTOS PLYTE Z RECOVERAMI DO ACERA ASPIRE 5040 ???

JESLI TAK POPROSIL BYM O KOPIE BO CHYAB BEZ NIEJ NIC NIE ZROBIE :(((

ZAPLACE !!