Potrzebuje plyty z recowery do acer aspire 5040

(Rafi67) #1

posiadam laptopa ACER ASPIRE 5040 i mam problem z dzwiekiem nie moge sluchac muzyki ani zadnych plikow muzycznych :((((

Nazwa kart dzwiekowej

Conexant Unknown @ ATI SB450 – High Definition Audio Controller

Nazwa plyty glownej

Acer Aspire 5040 -KRK- GW/FV

probowalem zainstalowac ponownie sterowniki ale to nie pomaga podejrzewam ze nie mam sterownikow do PCI DEVICE czy ktos moze mi pomoc od razy z gory za wszystkie pomoce dziekuje i czekam niecierpliwie na jakies pomysly od was :(((((

(_mnich) #2

oblukaj

http://support.acer-euro.com/drivers/no ... _5040.html

(Technik Elektro) #3

jaki system operacyjny ??

(Czarnuleczka174) #4

a masz windowsa z sp2 ?

(Rafi67) #5

mam system XP a jak mozna sprawdzic czy serwice pack 2 jest zainstalowany ???

(kozunio12) #6

Start>Mój komputer.prawy przycisk myszy an pustym polu>Właściwości>od razu w pierwszej zakładce powinno pisac pod nazwą Windowsa Dodatek Service Pack2

(Rafi67) #7

a powyzszy link nie pomogl mi juz wczesniej korzystalem z tych linkow acera i nic , podejrzewam jedynie ze moj problem jest powiazany z sterownikami PCI Dvice bo przy nich mam zolty znak " ! " tylko nieiwm gdzie moge znalesc do tego sterowniki czy ktos moze mi pomoc !!

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 18:21

mam zainstalowany serwice pack 2 .

(kozunio12) #8

Spróbuj ściągnąc drivery do karty muzycznej z tego linku

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a ... /audio.zip

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 18:29

ewentualnie tutaj masz stery pod xp wszystkie jakie acer udostępnił

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a ... 040/driver

(Rafi67) #9

wlasnie sciagam a nie wisz czy moge gdzies sciagnac sterowniki do PCI Device bo tam mam znak " ! " ??? i chyb ato jest moj problem caly !

(kozunio12) #10

Najlepiej pościągaj wszystkie sterowniki i wtedy będziesz miał w pełni funkcjonalnego lapka , powinno to rozwiązac twój problem.

(Rafi67) #11

ok to tak zrobie i puzniej jak najlepie zrobis usunac stare programy i zainstalowac nowe czy przejnstalowac je ma to jakies znaczenie?

(kozunio12) #12

Najlepiej odinstalowac stare i zainstalowac nowe. :wink:

(Rafi67) #13

ok a jeszcze powiedz mi czy mam odinstalowac sterowniki tam gdzie jest dodaj usun programy czy jest inne pijsce do sterownikow?

(JNJN) #14

(Agatagadek) #15

mam chyba podobny problem. tyle ze ja chyba sama usunelam te karte niechcacy. takie sa dane mojej katy dzwiekowej Opis urządzenia Typ

Intel 82801FBM ICH6-M - High Definition Audio Controller [b-2] PCI

może ktoś mi potrafi pomoc. z gory dziekuje

(Juniorek) #16

instalujesz stery audio ze stronki acera

przy tym "PCI Device" dajesz aktualizuj sterowniki i sys sam je znajdzie...

(Rafi67) #17

ok juz zainstalowalem sterowniki z strony acer ale moze ktos mi napisac ja aktualizowac sterowniki bo zabardzo nie wiem ???i kiedy mam to zrobic w trakcje instalacji czy po ???

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 21:13

zrobilem to i niestety jak chce aktualizowac sterowniki to chce sciezki do sterownikow lub automatycznie ale puzniej wyskakuje zeby wlozyc plyte z sterownikami a ja jej nie mam :((((

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 21:53

niewiem ja chyab odinstalowalem sterowniki z plyty glownej od dzieku i tych sterownikow mi potrzeba tylko gdzie ich znalesc ?? :(((

(Juniorek) #18

napisz nazwę płytki/dyskietki z której system woła stery

pozatym, spr. znaleźć owe stery na dysku, prawdopodobnie już są zainstalowane alegupek ich szuka na nowo:}

(Rafi67) #19

CZY MA KTOS PLYTE Z RECOVERAMI DO ACERA ASPIRE 5040 ???

JESLI TAK POPROSIL BYM O KOPIE BO CHYAB BEZ NIEJ NIC NIE ZROBIE :(((

ZAPLACE !!