Potrzebuję polskiej wersji Painta z XP lub Visty

Czy ma ktoś może na płytce z xp lub visty painta, ale polską wersję? Bo w necie widzę tylko angielskie. Nie podoba mi się w ogóle ten z windows 7 a szkoda mi z powodu tego zmieniać system.

http://rapidshare.com/files/344912643/mspaint.exe.html (XP SP3)

A nie lepiej paint.net ?

Wystarczy mi zwykły paint. Nie potrzebuję rozbudowanego.

Dodane 02.02.2010 (Wt) 21:38

Błagam, tylko nie rapid. Z niego nie idzie już ściągać.

Dodane 03.02.2010 (Śr) 8:02

Teraz dopiero się to ściągnęło. A idzie go jakoś zainstalować bądź podmienić z oryginałem z win 7?

a nie wystarczy podmienić pliku w “C:\Windows\system32”?

Jakbym miałam uprawnienia administratora to bym to zrobiła, ale się nie da :confused:

Tutaj masz wszystko opisane -> http://www.askvg.com/how-to-get-the-goo … windows-7/ z tym, że jeśli używasz polskiej wersji Windows 7, to dodatkowo musisz zaopatrzyć się w polskojęzyczny plik mspaint.exe.mui z Visty i podmienić go w katalogu C:\Windows\System32\pl-PL. Ważne by zrobić kopię tych plików z Windows 7. Ja tego nie testowałem, ale sądzę że powinno działać.

Z tego poradnika nic mi się nie udało wykonać. Polecenia % windir% \ System32 w ogóle system nie widzi. Nie mogę też zdobyć uprawnień administratora - system odmawia.

Sam musiałem to sprawdzić. Ta metoda działa. Trzeba podmienić te dwa pliki, o których jest mowa w poradniku:

mspaint.exe z folderu system32 i mspaint.exe.mui z folderu C:\Windows\System32\pl-PL. Trzeba mieć pliki z polskojęzycznego systemu Vista jeśli Windows 7 również jest po polsku. Poradnik opiera się na wersji angielskiej.

Aby podmienić te pliki trzeba użyć płyty z Windows 7. Wkładasz płytę z Windows 7 do napędu, uruchamiasz komputer ponownie, uruchamiasz instalatora i zamiast instalacji wybierasz naprawę. Dalej udajesz się do okna z opcjami odzyskiwania -> http://m.onet.pl/_m/4582e8ac34f49f66b66 … ,21,38.jpg. Wybierasz wiersz poleceń, wpisujesz notepad, otwiera ci się notatnik i w nim wybierasz plik-> otwórz i dzięki temu masz okno eksploratora, za pomocą którego możesz podmienić pliki. Zrób kopie podstawowych plików z Windows 7, albo najlepiej zmień ich nazwę np na mspaint_backup.exe i mspaint.exe_backup.mui. Jeśli wszystko zrobisz dobrze to będziesz mieć painta bez ribbona.

Raczej nie chcę tak mieszać.