Potrzebuje pomocy,nie umiem sobie poradzic z tym paskudztwem

Witam,

ten wirus mnie dobija nie moge sie go pozbyc w zaden sposob…

wysylam loga - z gory uprzedzam ze nie znam sie zbytnio na kompach wiec tlumaczyc jak blondynce co robic :))

go_ma329 proszę przeczytać http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889 i zastosować

1.Startujesz do trybu awaryjnego

2.Wyłanczasz przywracanie systemu (tylko Me/Xp)

3.Kasujesz wpisy w HijackThis

4.Kasujesz pogrubione pliki/foldery

5.Dajesz nowy log z hjt + log z Silent Runners

Masz 2 antyviry, odinstaluj jednego, ponieważ się gryzą i zamulają kompa.

zrobilam (chyba) to co napisales tzn usunelam te wszystkie rzeczy ktore byly w tym okienku no ale jak odpalilam Look2me-destroyera to wyskoczyla taka info

Look2Me-destoyer has detected that the Task Scheduler service is not running and will start it now.

Robilam OK wtedy sie pokazywala info ze on sie zamknie i za minute otworzy i sie nie otwieram i w panelu sterowania-> zaplanowane zadania tez tego nie bylo.

Nie wiem czy moglam usunac cos wiecej? wysylam loga po usunieciu tych rzeczy

siedzi VX2

Silent runners opisany w przyklejonym, l2mfix masz napisane w nawiasie jak zrobić loga, ale zanim go tu wkleisz, użyj narzędzia look2me-destroyer - automat do usuwania VX2.

sciagnelam te dwa programy odpalilam w trybie awaryjnym i nadal one nie dzialaja. ani look2me-destroyer ani ten slow runners. nie wiem czemu.

zrobilam print screen z tym co wyskakuje ale nie wiem jak to tu umiescic…

ten slow runners otwiera sie, jest napisane ze sie instaluje a potem nic sie nie dzieje, nic sie nie pojawia. ten look2me-destroter pisze ze nie mam Tool Scheduler i tez potem sie nie otwiera. co moge sprobowac zrobic??

Zrób wszystko według instrukcji w tym temacie --> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Poczytaj --> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=zrzut

ok poczytalam. daje 2 linki to printscreenów tych bledow co mi wyskakuja

  1. problem15gd.th.png

i jak wcisnelam OK to wtedy sie pojawilo info ze sie wylaczy na 1minute no i sie nie wlaczal i w tych zaplanowanych zadaniach tez go nie bylo…

wiec weszlam w panel sterowania- zaplanowane zadania i chcialam tam uruchomic tego Look2Me-Destroyera i wyskoczylo cos takiego

problem23wc.th.png

sprobuje sciagnac jeszcze raz ten program i dam znac

Złączono Posta : 26.06.2006 (Pon) 15:53

chyba sie udalo!!

tzn odpalilam look2me-destroyera ale nie w trybie awaryjnym tylko zwyklym i ruszyl i zeskanowal i zrobilam slow runnersem loga. oto on:

Poki co nie otwieraja sie zadne strony wiec fantastycznie :))

Jesli to oznacza ze juz jest wszystko ok to prosze jeszcze o rade - ktorego antywirusa zostawic - spybot, avast, ad-aware, AntyVir guard i czy polecasz jakiegos firewalla albo jakies zabezpieczenie ktore ochorni mnie na przyszlosc przed takimi syfami…

dzieki za pomoc!!

Skasuj folder C:\WINDOWS\System32\ Tools

Otwórz notatnik i wklej

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym

A gdzie log z l2mfix ?

usunelam ten folder tools.log z l2mfix

a co mam zrobic jak odpale w tym trybie awaryjnym? bo nie bardzo rozumiem

chodzi ci of ix.reg ? masz zrobićgo wdg instrukcji powyzej i poprostu uruchomić i potwierdzić info dodane do rejestru.

Nadal czekam za logiem z l2mfix (link powyżej)

Ty wkleiłeś loga z Look2Me-Destroyer , co usunął, a nie o tego chodzi.

ok odpalilam w trybie awaryjnym i wlaczylam to fix.reg i bylo cos tam ze zostalo dodane do rejestru i teraz co mam z tym zrobic bo mam to na pulpicie - przeniesc gdzies czy juz usunac??

niestety jestem jednak tylko blondynka wiec wysylam to jak wyglada folder l2mfix i napisz co mam z tego uruchomic czy to dalej nie o to chodzi…

l2mfixfolder4uf.th.jpg

fix.reg możesz skasowac, już nie jest potrzebny.

Masz uruchomić l2mfix.bat ,zostaniesz poproszona o wciśnięcie dowolnego klawisza co czynisz,z menu wybierasz opcje tworzenia loga (nr 1) czekasz aż zakończy prace i odrazu pojawi się okno a w nim nasz log, który wklejasz tutaj.

dobra jest! prosze :slight_smile:

go_ma329 byłaś o coś proszona.

Proszę też zacząć używać polskiej pisowni. W przeciwnym razie będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje.

Jest już Ok, zastosuj siędo prośby Monczkin-a

Skasuj dll’ki w awaryjnym i ok: