Potrzebuję pomocy w zainstalowaniu paru programów

Cześć, jestem nowy na forum i jak coś zle napisałem to prosze mnie poprawić. Mój dziadek musiał ostatnio przenieść się na Windows 7 ze względu braku aktualizacji na xpku. Bardzo on chce żeby zmienić wygląd siódemki na wygląd xpka. Znalazłem filmik https://www.youtube.com/watch?v=Hb7VJCCaekU
I niestety nie jestem w stanie zainstalowac wiekszosci rzeczy poniewaz nie wiem jak. na przyklad xp navigation buttons, wyskakuja jakies pliki iso. Bardzo prosze o pomoc bede dluznikiem

Na 7 też jest za mało aktualizacji jak nie opłaciłeś rocznej przedłużonej licencji:

Dla przykładu chrome już w tym roku odcinają i trzeba by śledzić co na to MS Edge / Vivaldi / Opera, bo Firefox dalej nie wyznaczył daty porzucenia Windows 7.

A IE niby w 2023 wytną z Windows 10.


Zostaje przesiadka na legalny Windows 10.

Ale 10 pewnie trudniej od strony wyglądu maskować na XP.

A z jakich programów dziadek korzysta? Bo 7 to też już stary system i za chwile będzie problem.
Może jakiś prosty linux o wyglądzie XP, jest takich kilka.

Windows XP i 7 nie mają już wsparcia. Dziadka musisz przekonać, że już czas na zmiany.czyli na Windows 10…

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.