Potrzebuję porady w zakupie tel. kom. cena/jakośc


(Majster1942) #1

Witam chcę zakupić tel. kom. ;] a mój max kasy to 500zł. Prędzej nie miałem komórki bo mój budżet na to nie pozwalał ale to nie znaczy że jestem zielony 8) . Dodam jeszcze że lubię gadżety, multimedia, także te z internetu (kojarzcie uniwersalnie ale oficjalnie nie popieram piractwa :wink: ). Aha i jeszcze nie interesuje mnie internet w komórce. (Moje minimalne wymagania to: muzyka Mp3, video 3gp, bluetooth (może być wifi),obsługa java (żadnych alcateli, motorolli) więcej na razie nie przychodzi mi do głowy.

Jak na razie interesuję mnie Samsung i550 mam możliwość zakupu za 450 zł i Nokia 5220 za 440zł

PS: nie polecajcie jakiś słabych tel. kom. w cenach np. typu 99zł, To że w budżecie mam 500zł to nie oznacza że za miesiąc a nawet 2 lata będę kupował drugi :lol: .


(Pawbrotm) #2

Może HTC Touch:

http://www.allegro.pl/item675280877_htc ... warto.html


(Majster1942) #3

Dobry telefon ale na razie nie kupuje tylko w bardzo bliskiej przyszłości(wycieczka za granicę) i proszę nie podawać linków do np. allegro bo gdy już będę w gotowości zakupu okaże się że aukcja zakończona... Nie musicie też dawać linków wystarczy nazwa telefonu i uzasadnienie.


(Alex Mor) #4

Może K800i albo K530i oba telefony fajne Z tym że k800i (sam go posiadam ) troszkę jest duży jak to niektórzy mawiają ale mi to w ogóle nie przeszkadza nawet powiem że lubię jak telefon jest większy bo czuje że mam telefon ale za to ma pełno funkcji i idzie już go dorwać za 400 zł


(Joni987) #5

Polecam Nokię E51:

http://www.nokia.pl/produkty/telefony/n ... -i-funkcje

cena to właśnie tak ok. 500 zł


(Pawbrotm) #6

To SE jest fajne? :hahaha:

Tu już padłem :hahaha: SE i dużo funkcji? Od kiedy tak jest? Nie rozśmieszaj mnie. Jakie to funkcje? Ma Wi-Fi? Ma OS? Nie. Więc tym czymś nie warto się nawet interesować.

Ja bym za darmo nie chciał tego badziewia. :stuck_out_tongue: