Potrzebuje subwoofera logitech x530

potrzebuję samego subwoofera logitech x530, czy można kupić?

Jak ktoś sprzedaje - to pewnie można. (sklep części zamiennych Logitech’a niestety nie ma w ofercie głośników).

aha, szkoda. zepsuł mi się transformator, a nie chcę kupować nowych głośników.

Rany - chcesz powiedzieć, że jak ci się popsuje akumulator w samochodzie - to będziesz kupował całą karoserię, wraz z wnętrzem i silnikiem ??

Poszukaj dobrze - to zakupisz albo transformator, albo daj do jakiegoś elektronika, który ci dobierze zamiennik …

aha, szukałem, i nie znalazłem.

http://allegro.pl/logitech-x-530-5-1-stan-dorby-z-plusem-zapraszam-i6470099925.html

Walcz

nie mam konta. ja chcę sam subwoofer.

Na Allegro nie jest potrzebne konto żeby coś kupić. Jak chcesz sam subwoofer, to szukaj, tutaj kolega próbuje Ci pomóc i wskazał aukcje gdzie możesz, przy odrobinie szczęście, kupić cały zestaw za nieduże pieniądze i wykorzystać sam subwoofer, a resztę mieć jako części zamienne.

Skoro jesteś co do tego trafo pewien to sobie kup nowe / przezwój o ile się da :wink:

 

Łukasz, wyjątkowo się “zafiksowałeś” na naprawę tego zestawu. Jak mówisz, padł transformator, którego nie umiesz wymienić, lub nie możesz znaleźć zastępczego. Tania elektronika jest własnie teraz tak robiona, że wyjątkowo ciężko ją się naprawia. Jak nie potrafisz tego sam zrobić/przewinąć (nie jesteś elektronikiem), to może jednak szukaj nowego zestawu.
Rozumiem, że wyjątkowo przywiązałeś się do swoich głośników - zaproponowałem Ci używany zestaw - będziesz miał w zapasie ‘satelitki’, jakby Ci też się uszkodziły :wink: Jak nie, to musisz się uzbroić w cierpliwość, grzebać po Allegro, OLX itd. - może właśnie ktoś wystawi sam głośnik basowy, albo części do niego. Co do braku konta na Allegro / braku możliwości zakupu przez Allegro/OLX - zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc, na 100% znajdziesz życzliwego. 

dobra, poszukam