Potrzebuje telefonu do 550zl

Witam tak jak w temacie potrzebuje telefonu do 550zl chcialbym zeby mial on wi-fi i klawiature. Patrzylem na telefony HTC lecz nie wim co sie po nich spodziewac wiec jak ktos napisze ze proponuje mi taki telefon prosil bym napisac dlaczego i co sie po nim mozna spodziewac. Z gory dziekuje i przepraszam za błendy ort. jestem dyslektykiem wiem ze powinienem nie pisac az tak duzo blendow ale przepraszam za nie i prosil bym zebyscie mi ich nie wytykali ;).

XDA Exec :wink: budżet ok, wifi i klawiatura jest, ekran 3,6cala o rodzielczości 640x480, Windows Mobile (jest 5 standardowo ale 6.5 można wgrać), 520MHz procek i można podkręcić do 624MHz z tego co kojarzę i będzie stabilnie…ogólnie fonik ok ale może odstraszać waga i wymiary…

EDIT:

no i nie można zapomnieć o niebieskim podświetleniu QWERTY które się włącza jak jest ciemno… inne (MDA Pro, SPV M5000 itd.) może i mają te same funkcje ale mają czerwone podświetlenie i nie czarną obudowę :slight_smile: ale jak ci pasuje inny to ok… ogólnie telefon się nazywa HTC Universal ale każda sieć inaczej go wydaje

A co myslicie o HTC TyTN II? Czy ma jakies wady na allegro widzialem uzywki do 550zl i po opiesie wydaje sie przyzwojty pod wzgledem funkcji

Dodane 04.01.2010 (Pn) 20:34

k