Potrzebuje trasę routingu do


(Gracz635) #1

Witam mam prośbę jak zrobić w Windowsie XP a raczej się dowiedzieć o trasie routingu do danej strony np: http://www.interia.pl

Mam z tym problem bo w mojej szkole jest konkurs Informatyczno - Elektryczny i akurat nie wiem jak to zrobić, może któryś z bardziej doświadczonych tu ludzi potrafiłaby mi pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Treśc zadania:

Naprawdę będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Edit:

Przepraszam ale mam jeszcze problem z drugim zadaniem :frowning: Oto treść

Nie moja wina ale na ten konkurs zapisali wszystkie klasy informatyczne ja akurat jestem w 1 klasie technikum i narazie biorę pascala i budowa komputera ogólnie np: płyta główna, procesor itp.


(pysiu) #2

(Gracz635) #3

No tak a mam takie jeszcze pytanie w czym i jak się wyraża “długość trasy” do tejże strony http://www.interia.pl to są te ms Milisekundy to się sumuje czy co? Czy może chodzi o te przeskoki co jest ich ponand 30.


(pysiu) #4

http://www.microsoft.com

moze to ci pomoże :wink:


(Gracz635) #5

Czyli długość trasy wyniesie 11 serwerów czy też 30 przeskoków? A może tylko 11. Bo w sumie to mi pokazuje trase tego wszystkiego i w 1 serwerze upłynął limit czasu żądania a przez resztę tak jagby przeszedł. Więc ja to rozumiem, że trasa wynosi 11 serwerów. A “*” oznacza że serwer jest przeciążony a nie wiem natomiast co oznacza “?”

Przepraszam, że tak pytam, ale kto nie błądzi a mnie się to przyda w przyszłości i zresztą przynajmniej już coś będę umiał jak mnie spyta tam w którejś klasie tego nauczyciel.


(Kazimiesh) #6

sprawdź sobie http://www.visualroute.com/ czasami się przydaje :wink:


(Gracz635) #7

Temat już nie aktualny.

Proszę o jeg zamknięcie.