Potrzebuję wyjaśnienia kilku rzeczy w uTorrent

Tak jak w temacie mam 2 pytanka na temat utorrenta

http://img4.imageshack.us/i/utorrentghu.jpg/

tutaj wstawilem zjdecie utorrenta, a chodzi mi dokladnie o te 2 miejsca zaznaczone na screenie.Dlaczego jak pobieram jeden plik torrent to mam to na niebiesko i sciaga mi max wykorz. lącza, a znów jak załącze 2 torrenty to juz jeden zmienia sie na czerwony i sciaga mi go bardzooo slabo… a plik torrent posiada wystarczajaca ilosc seedow i peerow.

Jak ustawic zeby np. jak uruchomie 3 torrenty zeby je sciagalo rownomiernie po tyle samo kb z wykorzystaniem calego lacza, albo usatwic zeby ten byl jako 1 drugi jako 2 trzeci jako 3.Juz tak tam ustawilem ale to nic niedaje prosze o jakas szybka odpowiedz na ten temat bo neiwiem o co chodzi . Dzieki =)

Ustaw max prędkość pobierania taką, żeby twój internet mógł sobie sciągać równo 3 pliki. Jak możesz sciągać max ~130kb/s to podziel na 3 i ustaw (przynajmniej tak mi się wydaje) :stuck_out_tongue: Btw. PIRAT :lol:

to nie dziala xD poprostu jak zalacze 2 lub wiecej torrentow to program jeden pobiera max predkoscia a inne po 3-4 kb… a ja chce to zmienic jakos neiwiem jak

KOmbinowalem juz zmienialem priorytety itd… :smiley: , ale dzieki =)

Prawo klik na torent, Wykorzystanie łącza/Ustaw limity pobierania i ustawiamy każdemu po równo.

Np. jak masz łącze o szybkości max 130kb/s i ciągniesz 3 torrenty to każdemy ustawiasz 40kb/s

oki Bogdan ale wlasnie to ja wiem chodzi mi bardziej o to dlaczego jak puszczam jeden torrent jest na niebiesko i jego ciagnie zajebiscie po 120 kb/s, a znowu jak juz zalacze nastepny i nastepny to juz te nastepne robia sie czerwone i lipa sciaga mi max 30 kb/s… i te limity niedzialaja wtedy . Wtlumaczcie mi dlaczego ten ma niebieski a reszta czerwony :D. Dzieki

Otwórz preferencje/kolejkowanie i w polu Maksymalna liczba aktywnych zadań(wysyłania i pobierania) co masz wpisane ?

Podaj także co masz w polu Maksymalna liczba aktywnych pobierań.

ok podam tylko rano juz ide spac =D

Dodane 24.06.2009 (Śr) 18:44

6 - maksymalna liczba aktywnych zadań

5 - maksymalna liczba aktywnych pobierań

Dodane 24.06.2009 (Śr) 18:49

aaa i jeszcze jedno =). Jest opcja, że jestem na czarnej liście, ponieważ pobrałem już 30 filmów maksymalną prędkością czyli po 100-120 kb/s i w ogóle ich praktycznie nie udostępniałem, a teraz ściągam Lostów i pobiera mi je po 10 kb/s a posiadają dużą ilość seedów i peerów.Na początku ściągało mi po 100-120 kb/s, a teraz po 10 kb/s. Czego jest to wina ?? =) Dziękuje za odp.

Dodane 24.06.2009 (Śr) 18:51

Nie jestem taki, że w ogóle nie seeduję tylko nie miałem czasu.Wiecie praca i tak dalej…