Potrzebuje

hejka mam taka mala prosbe chodzi o to ze potrzebuje tapety z Polskiej Kompozycji Pulpitu Zima ktora wydal Microsoft same tapetki potrzebuje ich tam chyba nie bylo zbyt wiele moglby mi ktos je przeslac? jesli ktos oczywscie posiada je z gory dzieki pozdro

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=7e6df0e9-dc89-4e3d-9bf9-6f84a3e25313&displaylang=pl

kompoyzcji pulpitu to wiem ze moge pobrac tylko nie mam jej gdzie zainstalowac a chce same tapety

:x

ściagnij to i będziesz miał tapety :slight_smile:

a co się tak boisz validacji systemu ?

a bierzesz pod uwagę, że nie każdy ma windows xp, którego wymaga ta kompozycja ??

nie każdy ma windows xp legalny :hahaha:

no wiem :slight_smile:

może kolega własnie poda nam jaki mam system operacyjny ?

http://www.softwarepatch.pl/plik/792/uaktualnienia/Microsoft_Windows_XP/Polska_kompozycja_zimowa_dla_Windows_XP.html

Może to ??

Przepraszam za lekki OT ale czy jest gdzieś możliwość ZOBACZENIA elementów tej kompozycji. Bo w jednym i drugim linku znajduje się tylko opis a chętnie zobaczyłbym jej wygląd przed pobraniem.

Pozdrawiam

Sdar

tenemos wiesz jesli nie masz pewnosci co do legalnosci mojego szstemu to sie nie wypowiadaj moze ty nie masz legalnego systemu poprostu mam zbyt malo miejsca zeby to zainstalowac :frowning: ludzie potrzebuje tylko te tapetki co tam sa czy to az tak wiele?

własnie , tez to zauważyłem,nie a podglądu screena, tak samo iinstalowałem kompozycje lato 2005, ale jakoś zmienił mi sie kursor myszki ale nie ikonki :roll:

a pisało że ikonki tez są nowe

robicie problem z czyms z czym nie powinno byc problemu jesli ktos posiada taka kompozcje niech mi wysle same tapetki bede bardzo wdzieczny

poproś sąsiada co by to ściągnął w takim razie i weźmiesz ino tapety.

Jeśli tak można… ?? 8)

co za problem ściagnąć plik, wypakować pliki, zostawić tapetki i usunąc cała resztę kompozycji ??

jak ty chcesz to wypakowac jak to jest instalka .exe widac ze na was to nie mozna co niktorych liczyc

tapety z polskiej kompozycji zimowej:

krajobrazzimowy18dr.th.jpg krajobrazzimowy24hj.th.jpg

krajobrazzimowy31xa.th.jpg krajobrazzimowy46ty.th.jpg

oraz dodatkowo jej wygląd:

polkompzi4kf.th.jpg

o jej…masz winrara , klikasz na instalce prawym przyc. muszki i na wypakuj do…wczesniej utwórz folder

jonias bardzo dziekuje mozna zamknac

Topik zamykam. Wobec niechęci do validacji systemu podejrzewam używanie pirackiej wersji systemu XP.

Tym samym do ukarania - Autor -

oraz jonias i awarps - za udzielenie pomocy

Proszę o kontakt na PW