Potrzebuje

(Lukaszm Zdw) #1

hejka mam taka mala prosbe chodzi o to ze potrzebuje tapety z Polskiej Kompozycji Pulpitu Zima ktora wydal Microsoft same tapetki potrzebuje ich tam chyba nie bylo zbyt wiele moglby mi ktos je przeslac? jesli ktos oczywscie posiada je z gory dzieki pozdro

(Awarps) #2

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=7e6df0e9-dc89-4e3d-9bf9-6f84a3e25313&displaylang=pl

(Lukaszm Zdw) #3

kompoyzcji pulpitu to wiem ze moge pobrac tylko nie mam jej gdzie zainstalowac a chce same tapety

(Tenemos) #4

:x

ściagnij to i będziesz miał tapety :slight_smile:

a co się tak boisz validacji systemu ?

(Daro U) #5

a bierzesz pod uwagę, że nie każdy ma windows xp, którego wymaga ta kompozycja ??

(Tenemos) #6

nie każdy ma windows xp legalny :hahaha:

no wiem :slight_smile:

może kolega własnie poda nam jaki mam system operacyjny ?

(Awarps) #7

http://www.softwarepatch.pl/plik/792/uaktualnienia/Microsoft_Windows_XP/Polska_kompozycja_zimowa_dla_Windows_XP.html

Może to ??

(sdar) #8

Przepraszam za lekki OT ale czy jest gdzieś możliwość ZOBACZENIA elementów tej kompozycji. Bo w jednym i drugim linku znajduje się tylko opis a chętnie zobaczyłbym jej wygląd przed pobraniem.

Pozdrawiam

Sdar

(Lukaszm Zdw) #9

tenemos wiesz jesli nie masz pewnosci co do legalnosci mojego szstemu to sie nie wypowiadaj moze ty nie masz legalnego systemu poprostu mam zbyt malo miejsca zeby to zainstalowac :frowning: ludzie potrzebuje tylko te tapetki co tam sa czy to az tak wiele?

(Tenemos) #10

własnie , tez to zauważyłem,nie a podglądu screena, tak samo iinstalowałem kompozycje lato 2005, ale jakoś zmienił mi sie kursor myszki ale nie ikonki :roll:

a pisało że ikonki tez są nowe

(Lukaszm Zdw) #11

robicie problem z czyms z czym nie powinno byc problemu jesli ktos posiada taka kompozcje niech mi wysle same tapetki bede bardzo wdzieczny

(Awarps) #12

poproś sąsiada co by to ściągnął w takim razie i weźmiesz ino tapety.

Jeśli tak można… ?? 8)

(Tenemos) #13

co za problem ściagnąć plik, wypakować pliki, zostawić tapetki i usunąc cała resztę kompozycji ??

(Lukaszm Zdw) #14

jak ty chcesz to wypakowac jak to jest instalka .exe widac ze na was to nie mozna co niktorych liczyc

(Daro U) #15

tapety z polskiej kompozycji zimowej:

krajobrazzimowy18dr.th.jpg krajobrazzimowy24hj.th.jpg

krajobrazzimowy31xa.th.jpg krajobrazzimowy46ty.th.jpg

oraz dodatkowo jej wygląd:

polkompzi4kf.th.jpg

(Tenemos) #16

o jej…masz winrara , klikasz na instalce prawym przyc. muszki i na wypakuj do…wczesniej utwórz folder

(Lukaszm Zdw) #17

jonias bardzo dziekuje mozna zamknac

(Asterisk) #18

Topik zamykam. Wobec niechęci do validacji systemu podejrzewam używanie pirackiej wersji systemu XP.

Tym samym do ukarania - Autor -

oraz jonias i awarps - za udzielenie pomocy

Proszę o kontakt na PW