Potwierdzanie uprawnień administratora - jak wyłączyć?

Posiadam Win 10 Home. Posiadam uprawnienia administratora ale i tak za każdym razem usuwając coś, przenosząc muszę potwierdzać że jestem administratorem. Jak to wyłączyć?

sprawdz konto uzytkownika. Start - Ustawienia - Konta - Rodzina i inni uzytkownicy - wybierz konto - zmien typ konta i co masz tam? 

komputer>właściwości>zabezpieczenia i konwersacja>zmień ustawienia funkcji kontrola konta urzytkownika i te niebieskie coś dajesz na sam dół i dajesz>ok

WalterW: Zmienić konta nie mogę. (Na typ standardowe - jest szare) Dodać nowego również nie.

Hubert987: TAk było w Windows 7 i to działało - Suwak mam do dołu i nic - nie pomaga

@hałabała to coś u cb nie działa, bo ja mam win 10 i jak to zmieniłem to wszystko jest ok.

 

windows 1607 

o ten suwak

Zrzut ekranu (28).png

Doskonale wiem o czym mówisz - suwak mam u dołu. Tak jak pisałem, w Windows7 to działało - tutaj nie.

Jakiś brak pliku - a system wgrywany przez Microsoft. I widze na forach że jest z tym problem. No nic - pomęcze się do następnego formatu. Trudno, Dzieki

wątpię ale może i tak

 

istnieje taka komenda by to naprawić 

w cmd dajesz _sfc/ scannow _enter

Ale co wtedy gdy to wpiszę? Co to naprawia?

Sprawdzana jest integralność plików systemowych, więcej informacji: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/929833