Potworne błędy ortograficzne użytkowników forum

Vanshei nie porównuj polityków bo wyjdzie że pół ludzi z forum na rząd lepiej by się nadawała xD

U nas na rząd wystarczy popatrzeć , np. Andrzej Lepper , wysypał zboże na tory , ale zagraniczne , gdy mamy pod dostatkiem i my eksportujemy i importujemy, a wszyscy się z jego śmieją .

Nie żebym popierał całokształt , ale ta 1 decyzja była słuszna

Zgadzam się w z użytkownikiem “janobiektywny”. Czytając niekŧóre posty nieraz tracę orientację, czy wyraz jest napisany poprawnie czy nie i czy przy tej okazji, a także w przyszłości nie powielę danego błędu.

ja bym proponował, surowo i konsekwentnie przestrzegać regulaminu

NP. Ktoś nowy na forum, narobi błędów,OT lub coś w podobnie powinien obrazu dostać warta a nie pisemne ostrzeżenie.

A Piraty na wejściu Bany.

Chcesz ostrzeżenie? W swoim poście masz co najmniej kilka błędów w pisowni… ;]

tylko 2 i natychmiast poprawione, a większość nawet nie powprawia

za ostro warn by wystarczył

:stuck_out_tongue:

nie wiem do jakiej szkoły ty chodziłeś, jeśli w ogóle chodziłeś

drugie ostrzeżenie :smiley:

lepiej już nic dziś nie pisz, bo dostaniesz bana :smiley:

a może 2 warny?

ogólnie to nie da się popełnić żadnego błędu ale osoby które w swojej wypowiedzi posiadają po 20 błędów powinny być karane warnem

Sorry ale do polskiej szkoły już dawno nie chodziłem, a po 2 pisze tak jak mi Firefox pokazuje, jak nic nie wykrywa to skąd mam wiedzieć czy dobrze czy źle. Jak coś mam podkreślone na czerwono to od razu poprawiam

No chyba że coś trzeba zrobić by słownik chodził poprawnie

Chciałem skomentować ten fragment, ale prawdę powiedziawszy od 10 minut nie mogę znaleźć odpowiednich słów… Strach pomyśleć jak funkcjonowało społeczeństwo gdy Fx nie miał zaimplementowanego modułu sprawdzania pisowni…

no strach, ale niekoniecznie -ja się ciesze z Fx bo niekiedy mogę stawiać “ogonki” :stuck_out_tongue:

Ja , gdybym firefoxa nie miał to zupełnie inaczej by moje pismo wyglądało .

Ja do polskiej szkoły chodzę, ale z marnym skutkiem (mam 2). Oczywiście staram się pisać w miarę po polsku, ale czasami się nie da (może te dwa mam z powodu mojej wychowawczyni tej co polskiego uczy). W każdy razie z polskiego nigdy nie byłem dobry, ale moje wypowiedzi wyglądają na 90% zgodne z zasadami polskiej pisowni. :smiley: