Potwornie denerwujący problem z myszką podczas grania!

Witam.Mam bardzo denerwujący problem z myszką.Podczas zwykłego korzystania z komputera myszka działa idealnie ale podczas grania nie.Gdy gram w coś myszka działa jak by się przycinała tzn.co chwila nie działa na sekundę i po chwili działa a na środku podkładki myszka w grze wcale nie działa ! To jest wirus,problem z myszką czy co ???

We właściwościach, zaawansowanych ustawieniach grafiki, jest opcja ustawienia suwaka przyśpieszenia sprzętowego w prawo, na pełne. W necie pełno porad, jak to zrobić, w jakim systemie. Niewykluczone, że jakaś aplikacja związana z myszą, to robi.

Nie za bardzo rozumiem czy chodzi o tą opcje ?post-268655-0-51734100-1422787144_thumb.

Nie o to chodzi. W XP jest tak: http://prntscr.com/5zoljy

A teraz co kliknąć ? post-268655-0-18940600-1422787985_thumb.

Dwukrotnie naciśnij Ekran. Zostanie wyświetlone okno dialogowe Właściwości - Ekran. Naciśnij kartę Ustawienia. Naciśnij przycisk Zaawansowane. Naciśnij kartę Rozwiązywanie problemów. Przeciągnij suwak Przyspieszanie sprzętowe do wartości pełne. Naciśnij przycisk OK.

Dwukrotne kliknięcie jest takie same jak pojedyncze.Wyskoczyło tylko zwiększenie czytelności ekranu oraz takie zakładki : Strona główna Panelu sterowania,Dopasuj rozdzielczość,Kalibruj Kolor,Zmień Ustawienia Ekranu,Dopasuj tekst ClearType,Ustaw niestandardowy rozmiar tekstu (DPI)

Od Windows Vista nie ma suwaka do ustawiania akceleracji, pośrednio za tę opcje robi ustawienie “Zwiększ precyzję wskaźnika”.

Spróbuj tak : Wejdź w menedżer urządzeń > Kontrolery Uniwersalnej magistrali szeregowej > i dla USB HUB i Koncentratora USB w Właściwościach > Zarządzanie energią - odhacz Zezwalanie na wyłączanie w celu oszczędzania energii > Zastosuj

Upewnij się że we właściwościach zarządzania energią mysz ma odhaczoną (nieaktywną) opcję Zezwalania na wyłączanie.

które to ?? post-268655-0-73905500-1422799031_thumb.

Dobra inaczej wejdź w Opcje zasilania > Zmień ustawienia aktywnego planu > Zmień ustawienia zaawansowane > Ustawienia USB > Ustawienie wstrzymania selektywnego > Wyłącz > Zastosuj.

Nie mogę znaleźć  właściwości zarządzania energią

W menu start wpisz Opcje zasilania > odpal > Zmień ustawienia aktywnego planu > Zmień ustawienia zaawansowane > Ustawienia USB > Ustawienie wstrzymania selektywnego > Wyłącz > Zastosuj.

Przechwytywanie_PNG_300x300_q85.jpg

Wyłączyłem ale nic to nie zmienia w grze myszka  na środku podkładki nie działa a z boku słabo

Czy to myszka na USB ? Podpinałeś myszkę pod inne gniazdo USB ?

Jest to Myszka bezprzewodowa raz z tatą chcieliśmy sprawdzić czy inny stary komputer działa więc wzięliśmy myszkę,klawiaturę i ekran z aktualnego nie jestem pewny,że podpiąłem pod to gniazdo USB co wcześniej było

Ano właśnie :wink: Daj znać późnień czy wsio ok.

Już mnie ta myszka denerwuje ! Znowu to samo ale trochę lepiej : ogólem myszka działa a na środku podkładki trochę gorzej