Poucinane kafelki, niepełne spolszczenie - czy to tak ma być?

Załączam Screenshot gdzie widać co dzieje się z kafelkami. Przestawianie ich czy zmienianie rozmiaru czasem pomaga, czasem nie. Po restarcie też różnie.

Jak widać w kafelkach Aplikacje jak pogoda itp. wyświetlają informacje po Angielsku.

post-49401-0-10439800-1438718966_thumb.p

Próbowałeś rozszerzyć troszkę menu start ? Powinno pomóc :wink: A co do pogody w języku angielskim, nie masz czasem wgranego obok polskiego drugieego języka ?

Rozszerzenie nie pomaga. System został zaktualizowany z Windows 8,1 który był początkowo Angielski ale został wgrany jezyk Polski. Możliwe że mam obok angielski. Idzie usunąć?

Ja aktualizowałem z polskiej wersji Windows 8.1 i mam identyczny problem z kafelkami. Aktualizacje systemu Windows 10 nie pomogły. Przesuwanie, rozsuwanie okna też nie. Raz jak zwęziłem okno start, to wszystkie kafelki w wersji małej się właśnie w ten sposób poucinały. Ogólenie wpadka MS.

Mnie wszystko się samo naprawiło samo oprócz spolszczenia które jest niepełne. Aktualizowałem z 8.1 wersji eng z dogranym językiem Polskim. Chyba strzele format o wgram na czysto 8.1 polskiego.

Skoro system się zaktualizował do 10 i aktywował, to wgraj na czysto 10 bez podawania klucza.

Mam 2 klucze i do Win 8.1 i do Win10, wszystko dzięki uczelni wiec nawet jak poprosi o klucz to będzie dobrze;]