Poważne problemy z Grą NFS Shift..:(

Witam was wczoraj zainstalowałem NFS Shift na tym sprzęcie:

System-Windows 7 Home Premium

Procesor Intel® Core 2 Duo CPU T6400 @2.00 Ghz

-Prędkość 800MHz

Karta Graficzna NVIDIA GeForce 9300M GS

-Całkowita pamięć graficzna 1533MB

-Dedykowana Pamięć video 256MB

Pamięć RAM 3072MB

I strasznie się zacina…wogóle nie da się jechać a na dodatek nie otwiera się w pełnym oknie i zdarza się że jak jadę to nagle wyświetla Shift przestał działać-Zamknij program…:frowning:

Testowałem komp na tej stronie http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/ i wyszło mi że spełnia wymagania (zielona kreska sięga do końca na Fast czyli powinna chodzić płynnie tak??

Pomożecie mi? Co mam zrobić…

Laptop ?.

Tak laptop

Jak lapek to nie pograsz. I w ogóle sobie byś nie pograł na zwykłym blaszaku z takimi parametrami

To dlaczego na tych stronach mi pokazuje że spełniam wymagania??

Po pierwsze jak by nie patrzył masz zintegrowaną grafe co już nie umożliwia gry powyżej NFS Carbon.

Laptopy mają mimo większych parametrów słabszą(jak to powiedzieć) [moc] (powód jeszcze nie tak doskonała miniaturyzacja). Dużo tutaj tłumaczenia. Laptopy są bardziej do pracy niż do gier.

Na jakich detalach grasz ustaw na low :smiley:

Carbon??? Rozczaruje cię ale w Undercover grałem na MAX detalach i rozdzielczości i zero problemów nic nie zacinało chodziła płynnie tak jak powinna:)… Na Low i rozdzielczości 1024x720 jeszcze jade w miare…Jeszcze powiedzcie mi jak mam to zrobić by mieć na max obrazie bo teraz mam także widze górną belke i dolną oraz kursor i w trakcie gry wyłącza się …Dzis rano mi sie tak zrobiło

EmekB , przecież to nie integra

Pomyliłem się co do karty (mój błąd)

A belka to w opcjach albo włącz tryb full screen, lub rozdzielczość na troszkę większą 1024X768

Już próbowałem…Nic nie daje w opcjach…Nawet jak zrobi rozdz. na max to jest tak samo

witaj nowy505 nie jestem jakims specem od kompow ale mialem ten badziew na swoim kompie mowie badziew poniewaz

jak na NFS jestem zawiedziony ten SHIFT nie jest wogole podobny do calej innej rodzinki z serii tej gry (typowe wyscigi)

ale ok jak chesz mozesz posmigac .

ja mam laptopa :

toshoba L500D

procek: AMD turion x2 dual-core RM-74 2200ghz

karta grafiki: ATI RADEON series 4000

i do tego mam 4G ramu

sam komp na tym co mam doslownie lata ale nie zaprzeczam ze sie zawiesza a sama gra NFS SHIFT

miala super grafike.

MOZE TO CIE ZACIEKAWI pierwszy wyscig moze wyscigi (nie pamietam )tej gry faktycznie nie do ujechania grafika ni euciogla tej gry

Dodane 23.12.2009 (Śr) 0:08

ALE zaczynaja sie wtedy dopiero ustawienia gracza i tam dopiero mozesz ustawic jaka kolwiek grafike

moze tu tkwi blad?popatzr moze cos znajdziesz ciekawego pozdrawiam mam nadzieje ze ruszysz ta gra

Ja jestem bardzo zły na siebie bo kupiłem oryginał…Bazowałem na tych stronach do testowania gier gdzie jest wszystko PASS i krecha zielona na maxxxa do Fast…Ale cóż:-((

Jeszcze tylko chciałbym naprawić ten ekran na full ale nie wiem jak

Dodane 23.12.2009 (Śr) 0:22

Załączam wam screeny z tej strony do testowania ger…Tak na wypadek gdyby ktoś nie wierzył na słowo http://img132.imageshack.us/img132/7180/beztytuuwqm.jpg

http://img8.imageshack.us/img8/3290/beztytuukl.jpg

karty graficzne GFx3xx nie są obsługiwane, sprawdź w pliku read me :slight_smile:

wiem bo sprawdzałem :slight_smile:

Sluchajcie ostatnio porownywalem laptopa i pc wszystko takie same i okazalo sie ze procek 1.6 w lapku zmiejsza sie 3 krotnie do 600mhz Oo :o tak jest prawie we wszystkich lapkach , laptop nie sluzy do grania zapamiataj to :slight_smile: Pzdr

Co do gry w oknie, spróbuj podczas grania nacisnąć alt+enter.

nowy505 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.