Poważne problemy z kompem - bluscreeny itp

Może komputer dobrze działać bez baterii? Bo miałem baterię wsadzoną, to po załadowaniu biosu (tego na początku :P) i Windowsa wywalało mi bluscreena :confused: i reset kompa i tak w kółko, a gdy wyjąłem (i tak jest do tej pory) działa jako tako. Na razie nie chcę jej wsadzać bo boję się, że znów komp “zdechnie” :/. Dysk świeżo formatowany (powód: identyczny jak ten).

Sformatowałem kompa, po instalowałem programy i chciałem włączyć scandiska, i tak też zrobiłem i od tej pory komp nie działał, działo się to co opisałem powyżej.

Komputer w ogóle się dziwnie uruchamia, ładuję się ten bios, jest czarny ekran i trzeba czekać jakiś czas, potem czarny ekran z białym paskiem (on też sie ładuję trochę) i dopiero windows :confused: (pasek)… dalej albo działa albo bluescreen i reset.

Czego winą są te bluscreeny? Dysk, ramy, procek, karta czy co?

Wybaczcie, że tak chaotycznie ale powoli tracę nadzieję, że ten “komp” może działać dobrze przez dłuższy czas (w ciągu miesiąca formatowałem go ze 3/4 razy, lekka przesada :()

BLUSCREENÓW nie mogę opisać ponieważ są to ułamki sekund jak się pojawiają i znikają :/, i teraz komp działa bez baterii.

spróbuj zrobić test pamięci memtest