Poważny błąd przy instalacji Windows XP!

Witam!

Rok temu zakupiłem w stanach laptopa:

HP Pavilion DV 9700!

Był jak marzenie! Wszystko super! Bajery i inne rzeczy! No ale wiecie, ten laptop miał oczywiści Viste a ja osobiście wolę XP ;] No to zaniosłem do znajomego laptopa, on wgrał winde XP i wszystkie stery. No i ostatnio mam problem:

Chcę zainstalować od nowa XP i wgrać wszystkie stery ale wyskakuje mi taki oto komunikat:

Myślę, że problem tkwi w dysku twardym! Nowsze laptopy (np jak ten) mają chyba dysk SATA! I pewnie w tym rzecz! Ale nie umiem zainstalować na to systemu! Próbowałem tak:

Przy instalacji na dole pokazuje się komuniakt:

Naciśnij F6 , aby zainstalować sterowniki RAID lub innej firmy…

RAID itd to chyba jest taki dysk więc wciskam F6, potem enter i o dziwo wyskakuje taki komunikat jak wcześniej! !!

Proszę o pomoc! !!

raid to macież dyskowy instalujesz go w przypadku łączenia kilku dysków w celu zwiększenia wydajności bądź bezpieczeństwa, aby zainstalować xp musisz dołożyć (nie pamiętam jak to się nazywa) sterowniki do płyty instalacyjnej windows.

Sprawdź tutaj ten kod: kody BSOD (zwłaszcza linki po prawej)

W konsoli odzyskiwania wpisz chkdsk /R

Zintegruj z płytą instalacyjną XP najnowsze sterowniki trybu tekstowego dla kontrolera dysków. Zrobisz to programem nLite. Sterowników szukaj na stronie producent laptopa.

Ehh nie za bardzo wiem jak to wszystko zrobić! Proszę o pomoc! I jak coś to za każdym razem, w jaki kolwiek sposób prubuję zainstalować windowsa xp to wyskakuje mi ten komunikat :confused: Dajcie jakies dokładne instrukcje!

Wejdź do konsoli odzyskiwania: instrukcja i wpisz w niej polecenie chkdsk /R

Jak tam wejść? ;>

Już wiem ^^ Ale co potem? Wcisnę “r” i co dalej? Na konto admina nie mam hasła…

Do Biosu wchodzisz wciskając klawisz DEL przy starcie komputera. Na pierwszym ekranie po starcie będzie napis Press DEL to Enter Setup, wciskasz i wchodzisz. Wybierz Integrated Peripherals i ustaw First Boot Device na CD/DVD. Zapisz zmiany klawiszem F10 i włóż płytę instalacyjną do napędu. Postępuj tak, jak w instrukcji w poprzednim poście.

Przy haśle wciśnij Enter.

TO to ja wiem, ale mi chodzi o to, że jak już instaluję i wcisnę F6 a potem r to co mam robić aby się zainstalować windows i sformatował dysk C?

No dobra. Jak już wejdę w to polecenie to co mam dalej robić aby sformatować dysk i wgrać Windowsa? ;>