Poważny problem - Brak pliku SrtTrail.txt

No to tak, wczoraj gdy chciałem włączyć komputer, ładował się podejrzanie długo, ale w końcu się połączył. Pokazał mi się wtedy taki oto błąd:

Automatic Repair couldn’t repair your PC

Press ‘Advenced options’ to try other options to repair your PC, or ‘Shut Down’ to turn off your PC.

Log file: C:\windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt

‘No cóż’ myślę, idziemy dalej, to chyba nic poważnego - wchodzę w te ‘Advenced Options’

Mam opcje:

Continue

Use a Device

Troubleshoot

Turn off your PC

Oczywiście wciskam Continue. Nie włącza się przez 2 godziny, aż w końcu się wyłącza. No cóż, idziemy dalej. Troubleshoot - tu kolejne opcje się pojawiają.

Refresh your PC - wypróbowane, także w okolicach 2 godzin się ‘Odświeżało’ czy jak to tam nazwać, a na końcu zostałem powiadomiony o nieudanym procesie ‘Odświeżania’.

Reset your PC - nie wchodzi w grę, mam zbyt ważne pliki na komputerze.

TOSHIBA Maintance Utility

Advenced Options - wcześniej działało wcześniej, teraz się nie otwiera, ale jak pewnie bym parę razy po restartował to by się włączyło. Tak czy siak miałem tam opcje:

System Restore - nie działa

System Image Recovery

Automatic Repair - nie działa

Command Prompt

Start-Up Settings

Oczywiście pytaniem jest, czy da się jakoś wybrnąć, a jak nie - jak w takiej sytuacji mogę odzyskać pliki, nie wiem - przerzucić je na dysk zewnętrzny/inny komputer? Proszę chociaż o linki. System oryginalny, jednak zainstalowany od początku w laptopie, do tego nie mam dysków ratunkowych, czy jak to się nazywa, ani osób od których mogę pożyczyć.

Laptop Toshiba Satellite C870-198

Link autorstwa jakiegoś youtubera który ma najwyraźniej dokładnie ten sam problem:

http://www.youtube.com/watch?v=pM1T1i2er7ca

Mam nadzieję że mi pomożecie, uwierzcie że przesiedziałem parę godzin w internecie szukając rozwiązań bez skutku.

No ja też miałem taki problem i to nie raz bo ten plik
Lubi się uszkadzać, usuwać i nie wczytywać ale zawsze odświeżałem laptopa do skutku lub ewentualnie próbowałem kontynuować