Poważny problem: Ciągle słysze jakieś 'dzwonienie' w pc!

Mam taki problem: Włączam sobie jakąś grę lub program, i ciągle słyszę ‘dzwonienie’ w komputerze. Co jak co, ale podczas tego ‘dzwonienia’ zacina mi się gra lub program, a jak skończy mogę dalej robić coś. To ‘dzwonienie’ występuje co jakieś 5 sekund, i trwa jakieś 2 sekundy.

ps: Niemyślicie, że mam za słaby komputer, bo przedtem wszystko było ok.

PS2: Wielkie sory za błędy(jeżeli istnieją), ale jestem (a raczej byłem) podczas pisania tego postu pijany xD .

PS3: Oczekuje od was pomocy z niecierpliwością, i z góry wielkie dzięki. papapa :slight_smile: .

Proponuje kilka rozwiązań:

  1. Przeczyścić wentylator główny

  2. Przeczyścić wentylator zasilacza

  3. Przeczyścić inne wentyalotry

  4. Sprawdzić głośniki, czy nie są za blisko innego urządzenia emitującego pole elektromagnetyczne

  5. (najgorsze ;-)) Przeczyścić sobie uszy :wink:

Miałem kiedyś coś podobnego, okazało się to winą brudnej klawiatury i jednego klawisza, który był sklejony, jak ją przeczyściłem wszystko wróciło do normy…

:shock: Niemożliwe, Mówie że to coś wyraźnie wychodzi z koputera, i Wszystko mi się wiesza na czas tego dzwoneinia!! :frowning:

Odkręć obudowę i posłuchaj co dokładnie ci dzwoni. Być może to jest twardy umierający dysk, łożyska na wentylatorach…

Może dlatego ci dzwoni.

Proponuje nie pisać takich głupot na tym forum.

Ja już dałbym Ci warna za robienie czegoś takiego. Założony nowy wątek i jeszcze dajesz swój problem tutaj… nie ładnie.

OTY Kosz

To jest karta graficzna :confused: Nie wygląda żeby z nią było coś nie tak :confused:

mi tez czasami ‘piszczy’ karta graficzna (nowa) choc ostatnio ustalo to … z tym ze mi sie nie wiesza nic, a ‘dzwoni, piszczy’ caly czas ;/ u mnie to wentylator emituje te dzwieki

przytrzym wentylatorek i zobacz czy tez bedzie ‘dzwonic’

Miałem podobny problem. Z jednostki centralnej wciąż dochodził dźwięk z głośniczka. Okazało się, że wystarczyło wyczyścić zasilacz.

Od tej pory wszystko działa…