?Poważny ...problem ! pogróżki!

Witam…szybko pisze…bo jedna osoba z GG mi grozi !!

za dużo filmów oglądasz :o

a zkafejki to nie można ??

Daj mi numer gg laski ja ją skręce wydusze z niej adres i nazwisko podszyj sie pod kogoś zagadaj poznaj. Mój ojciec pracuje w FBA a mama w NASA naraz Ci pomogę :lol:

Systemixc nazwij temat konkretnie i napisz to po polsku

Systemixc , olej to jakis szczeniak z pewnością sie wygłupia ;]

Ja dostałem kiedyś pogróżki w teego sylwestra żebym ni wychodził na miasto bo w szpitalu skończe ale jakoś jeszcze się dobrze ctrzymam :slight_smile:

Zablokuj chama i już 8)

ale mozna jeszcze tak zrobic że jak będzie dostępny to kliknij na Informacje o nim i tam czasami wyświetla się adres IP :mrgreen:

Zawsze możesz to zgłosić do administracji GG, bo to chyba jednak łamie regulamin korzystania z GG.

HaHAHa…bardzo śmieszne…myslisz że ich to cos obchodzi oni kłada na to lachę i tyle juz nie raz do nich pisałem… ;( Równierz często dostawałem pogróżki dlatego teraz na zadnym forum nie daje swojego GG i nie mam tego problemu + hasło do GG dla osób z poza listy i nie ma problemu ;]

olej dekla, z takimi niema co rozmawiac z takimi chamami, mi też kiedyś groźił że dostane wpierdźiel a później zajrzałem do katalogu a to jakiś szczeniak a moze starszy odemnie, był w ogóle z innego krańca polski, są takie odchyły :? dźiwi mnie to…

i po co nie którzy tak cwaniakują :roll: to jest głupie, i nic tylko z takich się śmniać kim oni będą w przyszłości… :expressionless:

dobrze że ja taki niejestem i się z tego cieszę

To chyba jasne że na to leją, a policja to co, uznają pewnie że mała szkodliwośc społeczna. :faja:

da sie sprawdzic numer IP tylko po co? :stuck_out_tongue:

najlepiej to nie wpisywac nic do danych publicznych i sie ma spokoj :smiley:

Możesz zrobić tak :wink:

Gdy rozmawiamy przez GG wchodzimy w dos-a wpisujemy: netstat

wyświetlą nam sie połączenia zdalne jeden z tych napisów powinien mieć taką formę: dmr12.neoplus.adsl.tpnet.pl i to jest raczej nasza potencjalna ofiara.

Gdy juz się nam to wyświetli wpisujemy ping ................(w miejsce kropeczekwpisujemy ten adres co nam się wyświetlił) naciskamy później enter i wyświetli nam się adres w nawiasie [].

Człowiek ci grozi… bo to na pewno jakaś forma sympatii… Ludzie różnie okazują sobie wzajemnie miłość czy fascynację… Daleko szukać - Mojego sąsiada znajomy , przyznał się ,że jak żonie przy…łoży to na drugi dzień leci po kwiaty na działki ogrodnicze… W innym przypadku kwiaty otrzymała by co najwyżej na sprawie rozwodowej… Inna sprawa ,że on nawet głosu na nią nie podniesie kiedy nastaje zima aż do wczesnej wiosny… Więc nie masz się co przejmować… musisz tylko zrozumieć różne przejawy sympatii…

Też tak miałem. To normalne, że w internet ma dziury i może być właśnie tak wykorzystywany. :!: Dlatego ja zrezygnowałem już z tego typu wynalazków jak te komunikatory, a rozmowy prowadzę przez telefon i jak narazie nikt mi nie pogroził. :-x :x

Program do sprawdzenia IP PowerGG, ale osoba musi być dostępna.

Zresztą nie ma się czym przejmować to musi być jakiś szczeniak który nie ma co robić bo ja np. siedze właśnie w pracy 8) dać takiemu łopate to by skończył pisać głupoty.

Mnie za to ciągle ktoś chce poznać.

Ja to zwykle pobije gościa słowami(póki co).

Kiedys tez tak miałem jakis gosc ode mnie starszy groził zebym sie od…

jakiejs dziewczyny… Chwilke pogadałem, uswiadomiłem ze mam w nosie to co mówi i zablokowałem… Po chwili znów odezwał sie(specjalnie stworzył nowe konto), coś zabełkotał i zablkowałem… Odechciało mu sie i koniec…

To prawda, jesli gosc ma cie na liscie to masz jego IP i wtedy robisz zapisa rozmowy na gg i dzwonisz na 997 i informujesz o całym zdarzeniu… Gość za pogóżki moze dostać ze 2 lata więzienia(w zależnosci od tresci itd)

No dobra masz jego adres IP, ale jeśli np. ma nesotrada niewiem jak jest z innymi dostawcami neta to IP się zmienia za każdym razem jak się łączysz z netem a TP nie powiedzą tobie kto mniał ten numer IP, więc nic to nieda, niestety.

Czy ty się czytasz ???

Co mają te niby dziury w internecie do jego wykorzystywania ???

Jak toś Ci będzie groził przez telefon to też powiesz że sieć telefoniczna jest dziurawa ??

To proste, idź na policję, przedstaw sprawę. Pogróżki są karalne